bugün

nasıl oldu da kaçırdım ulan dediğim zirvedir..ama olsundur, peşini bırakmayacağızıdr kendisinin..
montajelemanı'nın "frankfurt'a gidiyorum" kolpasıyla yalan olan zirvedir. esefle kınıyoruz.
(bkz: demirden korkan trene binmez)
(bkz: bunlar boş çabalar mayk)
istanbul'da olursa katılmak isted.... öehhh.
sırf evine giderken hediye olarak modem alalım diye hala modem almayan yüzsüz yazarın evine düzenlenecek zirvedir.
140 ekran plazma tv yi kimselere kaptırmayacağım zirvedir.**
zirvenin özel konuğu hikmet sahini sözlük ahalisi olarak sıra ile elinden öpeceğimiz, montajın ise nedense sarılıp sarılıp yanaklarından öpmeye can atacağı zirve olacaktır. buski de zirveye özel tat ve kokularla katkıda bulunacaktır. *
olur mu olmaz mı bilmem ama 57 entryi hikaye gibi okutturan zirve. köpekler, vali, polis, bakkal, kılıç-kalkan, sünnet, köstebek... çok heyecanlı gidiyo valla.

(bkz: katil kim acaba)

edit: 57'ydi, 49 olmuş.
köpekler, köstebekler, kargalar, bu nedir bu, adam bildiğin hayvansever olmuş, modemin örtüsünü de güllü budaklı istedi, bir de sünnet diye sayıklıyor, hayırdır inşallah dediğim durumdur.
(bkz: köstebeklerini de al git buradan)
alınan son duyumlara göre montajelemanı'nın zirveye laptopuylan frankfurt'tan katılacağı zirvedir. webcam'len kontrolün kendisinde olacağını düşünüyordur. hatta gitmeden eve gizli kameralar yerleştireceği de son gelen haberler arasındadır. yemezlerdir. ayrıcana eve de iki adet köstebek* * yerleştireceği de bir diğer istihbarattır.
montajın hemen bir iki yazarı safına çektiğini gördüğümüz oluşumdur. bu denli provakatif, bu denli yanlı bir yaklaşıma bir iki kendini bilmez yazar hemen kanmıştır, yazıktır,tüh tühtür.. *;
(bkz: atan alir spor)
(bkz: arnold civardanegezer)
bütün komik yazarları bir arada göreceğiz dedirten zirvedir.*
(bkz: montaj)
(bkz: montajelemanı)

(bkz: imla hatalı başlıklar) *
hediye olarak götürülecek modemin kullanım esnasında üzerine örtülmesi için örülecek dantel işlemenin montajın özel isteği üzerine el yazması güllü budaklı dudaklı olması düşünülen zirvedir.
adettir ilk defa gidilen eve bir hediye alınır, giderkene bir adet de modem alalım dedirten zirvedir.
okurken midemde bişilerin kığırdadığını hissettiğim zirvedir. neyse alienmiş...
ayrıcana benim olmadığım zirve zirve sayılmaz. gene ayrıcana köpek ten korkan köpek olsun icabında. ben üst kattaki açık pencerelerden birinden girip kapıyı neyin açarım. ayrıca sağır köpekler için bi düdük buldum. internetten siparişimi verdim. 2 haziranda elimde olur.
ayrıcana benim taşınma zirvemi aynı tarike ayarlayaraktan montajın evine yerleşeceğimi o yüzden herkeşin gelmekte serbest olduğu zirve olacaktır. montajın annesi hanım teyze. şu bavulları nereye koyayım?
bakkal kendime bişi alıyom siparişi olan?
montajelemaninin ününün sınırları aşacağı, paraya para demeyeceği zirvedir. artık sözlüğü de google ile aynı servere taşır, çünkü;

(bkz: ne olacak bu server in hali)
(bkz: server in sicmasi hadisesi)
(bkz: sozluk server inin sefilleri oynamasi)
ayrıca gelmiş geçmiş dünyaca ünlü starların bahçede konser vermesini istediğimiz zirve.
köpeklerini de al git buradan diyerekten boş ve güvenli bir evde yapılabilecek zirvedir..
bursa il emniyet müdürü ali atıf birin amcam, vali mehmet ali birandin çok sevdiğim kayınçom ve bursa 3. alay komutanı yarbay filiz akının eltim olmasından dolayı sözlük olarak ulaşım ve lojistik açısından hiçbir sıkıntı çekmeyeceğimiz zirvedir.
oldu olacak salonunda bi iç zirve düzenlensin "montaj'ın salonu halı saha zirvesi".
zirve sırasında frankfurtta bulunacak olan montajelemaninin sünnet ile ilgili planlarını almanyadaki gurbetçilerimizin imkanı olmayan yavruları için kullanmasını öğütlediğim, zira taa almanyalardan bursalara işi kontrol etmenin zor olacağı zirvedir.
son saldırılar sonucunda sesi soluğu kesilen, başına geleni kabullenmiş olan montajelemanının;
*anneeee, sen evi bu hafta temizletme, haftaya 5-6 gündelikçi çağırırsın, anca yeter
şeklinde bir beyanat vermesine sebep olan zirvedir.
arazide 1 adet köpek kovucu alet olacağı için en iyisi katılayım dediğim zirvedir. çok kararlıyım çantamı hazırlamaya başlayayım bari.