bugün

Saçmalıktır. Parmaklarını kesip 37 ye düşürene kadar ciddiye alınmamalıdır.
Ciddiye alın derim. Fiziken size her türlü koyabilir.
sonuçları yaklaşık 40 numara bir ayakkabının iziyle ödüllendirilmek olabilir.

(bkz: orayı yıkarlar)
Şüphesiz gülmenize neden olur.
Bulmuş da bunamış.
Bakalım 39 numara ayağa sahip kız seni ciddiye alacak mı?
arkadaşım 41 numara giyiyor. tekvando da türkiye ikinciliği, üçünlüğü var. muay thai, kick boks da yapıyor. isterseniz ciddiye almayabilirsiniz tabi siz bilirsiniz. ha bir de 1,81 boyu var.
39a ramak kalarak sizi umursamıyorum.

36da oluyor benimkiler, 37- 38 de. çok şey etmemek lazım.
faşistler pardon fetişistler için
(bkz: boyu değil işlevi önemli)
iyi veya kötü olarak yargılamak bir kenara, hiç kimsenin ayak numarasının 39 veya başka bir numara olmasını kendisi seçmediği göz önüne alındığında, problem teşkil etmeyeceği ortaya çıkan durumdur. ne 35 numara giyen kişi kendi ayak numarasını seçmiştir, ne 37 numara giyen, ne de 39 numara giyen.
şüphesiz güldürür.
Bence daha fazla ciddiye alinmalıdirlar tam tersine.

Bu onların daha uzun ve daha iri olduklarını işaret eder. Ve iyi beğeninin sahibi erkekler minyon kıza iri kızı tercih eder.
ben bir kadın hakkında verilen sadece 39 numara ayakkabı giyer bilgisinin kızın güzel olma ihtimalini en az % 25 arttırdığına inanırım.

deep not: benimle ilgisi yok.
ayakları mevzun, bakımlı, halhallı ve ojeli ise düşünülebilir. *
39 giyiyorum. bazen 40.

süperim.
39 numara ayakkabi giyen erkegi ciddiye almaktan iyidir.
Türkiye'de birçok sapık çeşidi var. Ayak fetişleri de bunlardan biri. 39 numara kadın ayağı birçok kisiye itici geldiğine göre, bir sapık grubunu peşinden eksiltmiş şanslı bir kadındır. Benim gibi, Kadınları ciddiye almak için ayakkabı numarasına bakmayan birini bulup, birgün yuvasını kuracaktır o da elbet.
ayakları bakımlı ve mevzun ise neden olmasın diye düşündürür.
39 normal, olması gerekendir. asıl 39 dan küçükleri ciddiye almamak lazım.
1.70 in altında olan erkeklerin bu kızı ciddiye almasına gerek yok zaten kız da onları ciddiye almayacaktır
38 buçukla yırtıyorum galiba.
Ciddiye almamanız durumunda ayakkabıyı kafanıza geçirerek kendisini ciddiye aldırabilir.
41 giyen arkadaşım vardı zamanında, makarasını yapardım lakin ciddi de alırdım kendisini.

Zira insanları ciddiye alma veya almama kararı için ayakkabı numarası önemsiz, çok daha önemli etmenler var.
babet giymesin yeter.
istersen diğer bir seçenek 21 cm erkekte var.
At gibi bir kızı ciddiye almaktır. Oyh.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar