bugün

muhteşem ayaklara sahip bir kızı ciddiye almak demektir. hem ayakkabıları indirimli alır az para harcar.
mantıklı bir iştir.
Kesinlikle gerekli eylemdir.

Aksi taktirde Terliğiyle veya ayakkabıyla kafanıza vurabilir.
şarapçıların işidir .
boyu 170ten hatta 175ten kısa olan kızları aşağılıyorsunuz ama 39 numara ayakkabı giyen kızı da beğenmiyorsunuz. üzgünüm ama boyu 170 üstü olan çoğu kızın ayağı 39-40 numaradır.
Bak yine gülme geldi.
39 numara ayak mı olur Allasen.
Öyle demeyin lan. Kızın boyu uzundur.

40 giyeni de var.
39 numara giyen kızlar neden ciddiye alınmasın ki? Sebebi ne açıklayın lütfen bu yüzden mi ciddiye alınmıyorum mk.
ayağı büyük olanın şeyi de büy....

dur lan bi dakka.
Hem 1.70 olsun hem 36 giysin. Hem bakire olsun hem pozisyon bilsin. Bizim de istekler hiç bitmiyor be beyler asdfhs.
akılla, mantıkla ve kalb gözü ile birlikte dahi bakılıp, değerlendirildiğinde katiyyen mümkünatı olmayandır..

ayrıca, ayak değildir o, ayak olsa duramazdık kesin..
Bak bi gülme geldi yine.
Asla ciddiye alınmayacak kızdır.
Çaresiz kalınmışsa demek.
normaldir ve ayak fantezisi geçmişimin güzide bir bölümünü oluşturmaktadır.
sıkıysa ciddiye alma kodu mu oturtur.
istemsiz gülmenize neden olur. 39 numara kadın ayağı mı olur?
tam sol bek ayağı numarası, halı sahada kadro doldurma amacıyla ciddiye alınabilir.
Aksine daha ciddiye alınacak kızdır.

Bastığı yeri inletir yeminle.
39 numara bir kiz icin normal bir ayakkabi numarasidir. Sizin boyunuz 1,70 i gecmediginden ayaklariniz da kücük oluyor, kendinizle kiyasladiginiz da büyük geliyor.
Çaresizliktir.
39 numara ne gı?
Uzun boylu kız görünce 'at gibi hatun' diyip ağzınızın suyu akarken iyi tabi, o boya orantılı olacak tabi 35 mi olacaktı o boya o ayak numarası ?
At gibi bir kızı ciddiye almaktır. Oyh.
istersen diğer bir seçenek 21 cm erkekte var.
babet giymesin yeter.
41 giyen arkadaşım vardı zamanında, makarasını yapardım lakin ciddi de alırdım kendisini.

Zira insanları ciddiye alma veya almama kararı için ayakkabı numarası önemsiz, çok daha önemli etmenler var.
Ciddiye almamanız durumunda ayakkabıyı kafanıza geçirerek kendisini ciddiye aldırabilir.