bugün

Benimde aralarında bulunduğum yazarlardır. Yazın sıcağına kalmadan askerlik bitecektir. (bkz: swh)
361 mi? gerçi doğru. biz mi gidelim bu saatten sonra. 339 komandodan sevgilerle.
Görüyorum, arttırıyorum, bu saatten sonra ben mi yapayım lan poşet?
Devrem bunlar ne diyor? Ben mi yapayım lan.

361'inci dönem askerlermiş. Evet.
Diyarbakıra düşen yazar arkadaşlar olursa bana ulaşabilir ve hertürlü yardımcı olabilirim.
güle güle gidip gelsin yazarlarıdır. komando okulu ve tunceli hakkında yardımcı olunur.
Genşler klişe olacak ama,

Şafağınız uzun.
bu saatten sonra biz mi gidelim.

ehe ehe şaka lan 26 yaşına gelmiş bi camış olarak askerlik falan yapmadım daha ben. ama hep şu lafı etmek istemiştim.
yedek subayla şekil yapan adaylardır. böyle dediklerine bakmayın süpürge faraş nerde diye sağa sola koşturacak yere pas pas atarken tsk'ya sövecek olan arkadaşlardır.

(bkz: ne atlet ne don atarsa on)
hadi bakalım torunlar. gidip hayatınızın 6 ayını heba edin de gelin. dışarıda selam bile vermeyeceğiniz insanlarla aynı ortamı paylaşın sizi biraz ezsinler, törpülesinler, hayatın kaç bucak olduğunu görün de dönün sonra.
sanırım izin kullanmazlarsa 17 mayıs'ta terhis olacak adaylardır. en azından 331. dönemde öyle olmuştu. aboov yaşlanmışız ya lan.
349 KD olarak,hayırlı teskereler dediğim adaylardır...
benimde icinde oldugum guruh. yer onemli degil hayirlisi ile gidip gelelim. cevremdeki herkes bu zamanda askere mi gidilir diyor , ulan vatam sevgisi kalmamis insanlarda. tamam bende elimde silahla helikopterden helikoptere atlamak icin gitmiyorum aradan ciksin diye gidiyorum ama birkez bile dusunmedim vazgecmeyi. korkumuz yok , her sey vatan icin.
vay be ne ara dede oldum.

357 kd
Eğitim Birliği15 iNCi P.EĞT.TUG. 5 iNCi P.EĞT.TB. / SAMSUN MERKEZ / SAMSUN

Esas BirliğiK.K.LOJ.K.LIĞI MÜHT.K.LIĞI 1 iNCi MÜHT.BLG.K.LIĞI 11 iNCi MÜHT.BL.K.LIĞI / iSTANBUL ÇATALCA / iSTANBUL

SınıfBAKIM

bilenlerden özel mesaj lütfen. ayrıca bu bakım neyin bakımı beyler? yoksa. :(
Eğitim Birliği: iS. OKL. VE EĞT. MRK. K.LIĞI / iZMiR NARLIDERE / iZMiR

Esas Birliği: 4 ÜNCÜ KOR. KH. GR. KIŞLA HiZ. TK. / ANKARA MAMAK / ANKARA

Buralarda askelik yapanlar özel mesaj atabilir mi? *
arkadas iyi ki bir askere gidiyorsunuz ha.
gorende sanki bunlara madalya takacaklar sanir.
te allam.

asker adaylari listesi.
325 kral dönem olarak hayirli teskereler diledigim adaylar.
acemi birliği : istihkâm okulu ve eğitim merkezi komutanlığı narlıdere/izmir 4 Kasım 2015

usta birliği : 28.Mekanize Piyade Tugayı (BARIŞ GÜCÜ) LoJistik Destek Komutanlığı Bakım Birliği Geri Destek Bölüğü Ankara / Mamak 
297. kısa dönem olarak kolaylıklar dilerim

(bkz: master yoda detected)
Çanakkale 116. Ksd er eğitim alayına düşenlere bilgi itinayla verilir.
331 ksd olarak askerliğini yapan bir abileri olarak tüm torunlarıma hayırlı teskereler diliyorum.
acemilik balıkesir merkez , usta girne olarak gidiyorum ben de. bu dönemde çok fazla kıbrıs çıkarması var.
Çnra var mı torunlar allah Yardımcınız olsun artık gideceksiniz ve hayatınız değişecek gidince anlarsınız. Geçmiş olsun.
acemilik kastamonu usta birlik siirt. sanirim siirt'e bir tek ben gidiyorum.