bugün

herseyden once istanbulda yasayan biriyseniz manzarasiyla sizi cok fazla etkilemeyecek mekandir. evet guzel bir manzaraya sahiptir ama konum itibariyle halic ve bogaz girislerine hakimdir. yani guzelim bogaz manzarasini beklemeyin. sarayburnu manzarasi da bir istanbulluyu kolay kolay kesmez. bu son derece subjektif degerlendirmenin haricinde mekanin kendisine gelirsek, dekorasyonu ve ambiansi itibariyle de beklentilerin cok altinda. alelade bir club-restaurant. fiyatlari goz onunde bulundurursaniz yemekler de cok tatmin edici degil. cok pahali demiyorum ama alkol haric kisi basi 45- 50 lira gibi bir fiyata istanbulda cok daha leziz seyler bulursunuz. peki nedir bu 360 oyleyse? efendim herkes gidiyor ben de bir gidip goreyim mekanidir. veya istanbullu degilim ve istiklalde gezdikten sonra karnimi doyurmak istiyorum mekanidir. ozel gunlerinizde gitmek icin de alternatifler arasina pek almayin derim zira hizmet kalitesi ve musteriyle alakadar olma gayreti de cok dusuk.

velhasil, bu fiyatlara bogazdan sasmayin derim.
misir apartmanin en ust katinda size gorebileceginiz en hos istanbul panoramasini vermek iddiasindaki hos mekan. baslangic menusu icin erik tursusu tavsiye edilir. menude ise ozellikle deniz urunleri secilebilir. gidilmeden once rezervasyon yaptirmakta fayda var zira gittiginizde yer bulamayabilir ve kapidaki korumalar tarafindan igreti bakislara maruz kalabilirsiniz. kotu yanı yemek rezervasyonlarinin 20.00-22.00 ve 22.00 sonrasi olarak ayrilmis olmasidir. yemekten sonra biraz daha kalip muhtesem terasinin ve gecenin tadini cikarmak isteyenler icin biraz nahos olabilir. fiyatlari dengi olan mekanlarla hemen hemen aynidir, hergun gidilemese bile istanbulda yasayanlarin en azindan bir kere sevdicekleriyle ozel bir gunu paylasmalari icin bicilmis kaftandir, romantik ambiansi da yaz gecerinde bir istanbul hediyesidir.
(bkz: 360)
http://www.360istanbul.com
linki vermek yeterli sanırım. mısır apartmanı'nın en üst katında konumlanan bir restoran. bir dönem Mike Normandı şefi. hala öyle mi bilemedim.