bugün

sözlüğü moruklarla doldurma operasyonudur.ayrıca sözlükte adam kalmaz.

(bkz: fatal error 404)

edit= başlık başıma kaldı yazar gene kaçtı
yazarlığın yaşla alakası yoktur, hatta genç insanlar daha üretici fikirler sunabilirler. o yüzden gereksiz bir kampanya.
(bkz: tmm öptüm bye)
gereksiz bir kampanyadır. yaşla ilgili olsa zaten, çaylaklar yazarlık rütbesine erişemezler.
madem öyle, siki kalkmayan yazarlar da uçurulsun.*
(bkz: 32 yaş üstü yazarlar uçurulsun kampanyası)
32 yaşına girmiş yazar söylemidir. tamam sana entry girme demiyorum hobi olarak yine gir ama bugünlük yeter bu kadar.
bu durum gerçekleştiğinde sözlükteki insan sayısındaki azalış gözle görülür olacaktır . zira 32 yaş üstü insan sayısı elektronikteki kız sayısı kadar olacaktır .
sene olmuş 2011 32 yaş altı yazarlar uçurulsun kampanyası diyenler var.
üniversiteliler de mi ergen oldu hadi bakalıım, daha neler göreceğiz dediğim kampanyadır.
24 yaş altına içki yasağından feyz alınarak açıldığını düşündüğüm başlık. bara kim gidecek, sözlüğe kim entry girecek?
(bkz: seni yakaladılar ben kaçtım).
(bkz: uludağ sözlük huzurevi servisi)
"neden 32? liseden ve üniversiteden mezun olma yaşı 32 mi yoksa kişisel bir istek mi?" sorularını akla getiren başlık.
milletvekili seçilebilme yaşı bile 25'e inmişken gereksiz öneridir.
(bkz: dokunmayın ben kendim uçarım)
(bkz: uçtu uçtu yazar uçtu)
uçurulacak olduğum kampanyadır. hatta sözlüğün 4te 3ü kanatlanır uçar bence.
sözlükte milan ekolüne dönmeye çalışanların destek vereceği kampanya.
(bkz: mature sözlük)
açılan başlığında göstermiş olduğu gibi, akıl yaşta değil baştadır. cümlesinin sağlamasını bir kez daha yapamıza olanak sağlayan gereksiz kampanyadır.
(bkz: uçtu uçtu kuş uçtu)
(bkz: alooo çayım bitti diyorum)
(bkz: Hertürlü yırtarım)
Bu başlığı girenin 32 yaşında olmasıdır.
(bkz: seni çılgın hadi oradan)
eğer öyle birşey olsaydı bahse girermi sözlüğün nüfusu ''belirgin'' * bir şekilde azalırdı...