Ege bölgesi ve Akdeniz bolgesini bilmeyen güruhtur. 40 derece buralar kardeşim 40. Siz hiç gece 2 de iç yağlarınızın eridiğine şahit oldunuz mu. Zayıfladık la burda resmen. Yapmayın Allah aşkına.
istanbulda doğmuş büyümüş bizlerin dile getirdiği isyan cümlesidir. 1.5 sene iskenderunda kaldım arada adanaya mersine antalyaya izmire falan bayağı bir gittim geldim ama hiçbirisi istanbul sıcağı kadar bunaltmıyordu. neden mi ? nefes alacak alan bırakmadılar amk nefes. g.tümüzden bile gökdelenler yükseliyor. tüm sahil şeridini 20 katlı binalarla doldurdular denizden gelen serinlik yok artık. binalar birbirine o kadar yakın ki bir binadan diğer binaya atlarsın o derece. üstüne bir de 20 milyon insanı koy sonra laf söyleyince mıy mıy ötüyor birileri. nefes alamıyoruz lan. benim evim sahile 150 metre mesafede bize bile hava gelmiyor artık daha içerilerde yaşayanlar ne yapsın..
adanalıları güldürür. lan biz 32 derecede zoba yaqıyürük !..
+ 46-47 dereceyide, -46,47 dereceleride gormus biri olarak diyorum, soguktada, sicaktada derece ikinci sirada, asil bokluk rutubet oraninda.
Sıcak ve paradan zarar gelmezmis, ağlamayın
32 o kadar sıcak değil.batmanda yaşa da anla.
Yok şurası şu kadar derece, yok orası da bir şey mi bizim burası daha fena vs
Her yaz aynı geyik, bıkmadınız mı hala swh.
Bu sene gerçekten sıcak trakyada ben böyle sıcağı 2006 yılında görmüştüm.

Bizim poyraz rüzgarımız daima eser ama 10 gündür tık yok abv.
havasi 45 derece olsun, yeter ki nem oranı %40-%60'i geçmesin.

32 derece olup nem oranı da üstüne %80-%90 ise; işte o zaman kişinin "yaniyoruz" demesine sasilmamali.

(bkz: işba) yada (bkz: çiy noktası)

insan vücudu sıcak havalarda terleyerek seriler. Bir de üzerine hafif rüzgar eserse, o derideki ter buharlaşma etkisi ile vücudu serinletir.

eger; nem oranı yüksek ise, o zaman terlemek de zorlaşır. Zaten var olan nemden dolayı, terleyemeyen vücut bu sefer yapış yapış olur ve deri hava alamaz. Bu da vücudu rahatsız eder. Hali hazırda 36-37 derece olan insan vücudu bunalmaya başlar.
O değil de audinin bilgisayarında Allah mı yazıyor?

Ha yok benzin al diyormuş.