bugün

götsüz erkektir net.
uzak durulası erkektir. Erkeğin göbeklisi makbuldür.
insanı kıskançlık tribine sokacak erkektir.
(bkz: Kara kuru bir göte sahip olmak)
33 beden ile kardeşdir aralarında çok fark olmamakla beraber 32 de iyidir ama 33 de fena sayılmaz.
Zayıf, götsüz, kalıpsız erkekdir.
götsüz erkektir denilmiş. her zamanki gibi genellemelere kurban gitmiştir.
(bkz: worldoftheson)
Kıçının görünüşünü kapatmak için büyük beden tişört giyebilecek olan erkektir. ...
"ne götsüzü lan" diye haykırdığım ve de höykürerek çemkirdiğim önermeye neden olan erkektir.

pantolonun götünüze gelen kısmını ölçüyorsanız ve orayı bel diye zannediyorsanız gerizekalısınız lan siz!! ya da çok pis sikmişler olm sizi.

Bel göt lobunun mide ile arasında kalan kısmına gelir ki, bazı götler süper olsa bile bel ince olunca beden 32 olur.

ha gitmeden ne içtiğinizi söyleyin de ben de içem.
benimdir. ama öyle kuru göt falan da değilim amk.
pek cesur olamayacak erkek.

(bkz: kuru göt)
(bkz: götü yememek)
oturdugu yere sıgmayan gotunun olmasından ıyıdır.
Hic de kuru olmayan bir gote sahip erkektir. (Tanrim neler yaziyorum). En sevdigim kisidir, 32 beden giyer incecik beli guzel bir poposu vardir. Kuru got de sisko erkeklerin kendine buldugu bir avutmadir.
32 olan bel ile göt arasında nasıl bağlantı kurulduğunu merak eden erkektir.

Burada bahsi geçen erkek benimdir.
bazı minik serçelerin de değindiği gibi kuru götün yanından bile geçmeyen erkektir. inanmayan varsa terden yapış yapış olmuş, kıllı bir göt capsı hazır.
liselidir.
(bkz: 30 beden var dediler geldik)
ayrıca bel ile göt farklı şey, once onu fark edin sonrasında ben burada bekliyorum.
bi açıdan şanslı erkektir amına koyim. fakir olduğumdan olsa gerek, kime gitsem çocuğuna, torununa, damadına olmayan pantolonları bana denettiriyor, tesadüf hepsi de cuk diye oturuyor götcüğüme. fakirlikten götüm kendini girdiği pantolona göre mi ayarlıyor nedir?

ya da gurursuz olduğumu bilmedikleri için gurur yapacağımı düşünüp, bedenime uygun pantolon alıp, bu bahaneyle mi veriyorlar?

farketmez ama ben bunu yine de bi düşüneyim.
bir sürmeli değildir.

(bkz: bendeki göt hiçbirinizde yok)
gotsuz demeyelim.

1.78 ve 77 kiloyum. 32 bedeb giyiyorum. nasil oluyor da gotsuz oluyoruz aq? ta$ desek ona.
32 32 beden giydiği zaman mağazadaki bakışları üstüne çeker. bir arkadaşımdan biliyorum. ayrıca önden daha iyi gözükmetedir.
32 beden normaldir. M beden tişört üstüne tamam işte.
kısa boylu ve kuru götlü olmasi yüksek ihtimaldir..
Kotta 32 beden normal boyutlarda bir erkeğin giyebileceği bir bedendir.

Kot bedeni bildiğimiz bedenlerden farklıdır.
70 kiloyum ve giyiyorum. bokunu çıkardınız iyice.