her seferinde başıma geliyor. ne arzularla başlıyorum halbuki. işim bitince üzerime inanılmaz bir hüzün çöküveriyor.

''31 nedir? neden çekilir?'' diye başlıyorum sorulara, ''tanrı bizi niye yarattı amk'' a kadar gidiyor işin ucu. nalet olsun böyle hayata, nalet girsin böyle osbire
Mal herifin tekidir.
gerizekalının tekidir.
tam bir aptaldır.
salaktır salak.
beynini çürümeye bırakmış erkektir.
(bkz: ibneliğe ilk adım)
öküzdür öküüüz.
ters domaltıp sikmişlerdir.
embesilin teki, moronun bi alt modelidir.
kedi ayaklarını yalaması gereken modeldir.
ibneliğe göz kırpan erkeğimsidir artık.
gay olabilir.
akraba evliliği olması muhtemel erkektir.
anne karnında aşırı radyasyona maruz kalmıştır.
elalem çatır çutur sevişirken elini sikmenin vermiş olduğu hüzünle hayatı sorgulayan erkektir. o sorgularken sevişen çiftler birbirlerine gülümsemeyip birbirlerine sarılarak uyurlar.
en asil duygunun insanıdır. hiçbir erkek osbir çekmese bugün ne ateizm, ne bilim, ne demokrasi ne de özgürlük olurdu dünyada. herşey bundan dolayı oldu. *
Siki taşağı kesip atsam mı diye düşünür. Cidden erkeğin seks düşünmek için harcadığı potansiyel gereksiz zaman ve efor kaybıdır.
o ana kadar her şeyi seks zanneden, seksin 24 saat süreceğini sanan gerizekalının farkındalık evresi.

işte ordan mütevellit düzgün biriyle tanışırsan direk yatağa atmak yerine mutlu etmeye, mutlu olmaya anı biriktirmeye çalış çalış ki;

yattıktan yarım saat sonra kıçını dönüp ya da siktir olup gidip, kadını da elin vazifesi görüp, 'zafer kazandım' ya da 'her şey bitti' zannedip tekrar hayatı sorgulama.