bugün

erteleme ile pazar günü gerçekleşecek tören.
hahha an itibari ile ne kadar hayatında cluba girememiş teşko varsa fırsat bu fırsat deyip suat ateşdağlının dj performansı eşliğinde kopmaya çalışıp kendilerini rezil ettiği tören hahaha
ido Tatlises mi lan o ?
fener ağlama ile eglenceler devam ediyor. *
tavuklari pisirmisem gibisinden bir gundi çomarlarinin şarkisiyla eglenecek halleri yoktu tabi ki de dj ile eglenecekler.
passolig'e yine bela okutmuştur.
bilet sahibi her taraftar yaninda da bir biletsizi iceriye sokuyor. turnike onune gelen hic kimse disarda kalmiyor.

canim cigerim 417 den selamlar swh!
altay her sene gelmesi mi gerekiyor şu kutlamalara amk , hayır sesi de yok tribün kültürü de bu adam.

final dönemi hatırlanan arkadaş gibi amk , şampiyonluk kutlamalarından kutlamalara geliyor
Kutlamanın kralı. Zoruna gidenin borusuna gitsin.
şu an geri zekalı birinin "lalalala" demesiyle içine edilen tören olmuştur.

yemin ediyorum şampiyon olduk sevineceğimize bunun gibileri gölge düşürüyor.

edit: altay türkiye'nin en kötü şarkıcısı sensin amına koyim.

bütün enerjimi emdin amına koyim. şampiyonluk kutlama falan kalmadı bende.

ulan insan kendi reklamını yapar mı?

saçma sapan aşk şarkıları söylüyor.

sanki galatasaray değil de o şampiyon olmuş.
hangi kanaldan yayınlandığını bilmediğim şölen.

edit: biri aydınlatırsa çok iyi olacak.
güzelim törenin içine altay denen şarkıcı bildiğin sıçmıştır an itibari ile.
altay resmen trolledi amk geceyi ahagaha!! iyi niyeti icin yine de teşekkür ederiz swh.
laralaylaylay laylaylaylay
ahuahuahua yazık lan adamlara. şampiyonluğuna utandı adamlar.
Altay bütün sevincimi aldın lan. *
altay keline sokayim siktir git surdan, her sampiyonlukta bu kafayi gormek zorundamiyiz amk, metro mevzusu yuzunden taraftar yollarda kaldi birazdan full olur stada geliste buyuk sikinti var.
Orda Mahmut Tuncer Olcaktı 4. yıldızı Halayla Kutlarlardı.
yolda kalanlar şanslı bence biz stadta bu zulümü çekiyoruz gökhancim seni de alalım sahneden. *
Altay'ın özgüveninin küçük bir kırıntısı bende olsa dünyayı elimle ikiye bölebilirim. tanım: taraftarların şarkıcılardan daha ünlü olduğu kutlama.
ALTAY ÇIKTI, BiRAZDAN DA AJDAR ÇIKACAK.
bucur cadida oynayan eleman geldi sarki soyluyor amk. bu ne lan ahahaha.

edit. siktirn gidin bizi takimimizla bas başa bırakın amk.
Eşşekleri pardon kanatlilari hasedinden çatlatan şölendir.

Siktirin gidin evinizde tavuklari pişirmişemi dinleyin çomarlar sizi.
bütün çoşkum söndü amk , insan şuraya ne bilim hande yener , demet falan çıkarır en azından o tür karılar böyle çoşturma işini biliyor
ben türkiye'deki hiçbir şarkıcıyı dinlemedim dinlemem de o yüzden bana göre içine ettiler törenin.

neyse en azından gripin'in altay, irem balonundan ve gökhan'dan daha iyi olduğu kesin.

ama kızmakta da haksız gibiyim çünkü irem derici birazdan çıkacak ve onun saçma sapan bir şarkısı 120 milyon kez tıklanmış o yüzden sorun yok gibi.
hea gripin çıktı da biraz bişeye benzedi , bu adam iyi yapıyor bu işi.