800 lira kiraya 200 lira faturalara ödüyorum ve kalan 2000 lira da rahat rahat geçiniyorum.
hepsini bitiremiyorum bile.
(bkz: peki)
bekar adam.
neyle ısınıyorsun güneşle mi?
200 lira fatura ödüyorsan evde interneti yok. Suyu kuyudan çekiyorsun Doğalgazı da 30'da yakıyorsun demektir. Ayrıca çoluk çocuk hakgetire.
1800 lira kira ödüyorum.
100 lira internet.
30 lira telefon faturası
ortalama 80 tl su
100tl elektrik
200 250 tl arası doğalgaz
ortalama 800 1000 tl arası mutfak alışverişi
hadi araca az bin ayda 300 liralık benzin yak.

Sigara da 400 tl de.
Tek yaşayan birinin masrafı bunlar.

Neyin hesabını yapıyonuz lo siz ?

Bornovada 1500 tl altında kiralık ev mi var ?
2300 lira asgari ücretle yaşayan birisi tek başına yaşayabilir mi ? kira ödemese simit yiyerek parkta yatarak bile geçinemez.
maaşımı belirtmek istemiyorum ama senden holosko + bir miktar para fazla alıyorum.

kira vermiyorum.

fatura bi tek telefon faturası.

bana zor yetiyor lan.

taktik falan ver amk.
büyük şehir dışında yaşayan bekar için ideal maaş.
ölüsün , farkında değilsin.
Atma Ziyaaaaa!
200 lira fatura masrafı olan adam ya o evi boş tutuyordur ya da ailesiyle yaşıyordur.
görsel

Videodaki kırmızılı abinin akrabasını bulduk.

https://twitter.com/benut.../1232791730245849094?s=19
3000 çok lan. Ben 4500 tl ile 1 kadın, 2 çocuk (2 ve 4 yaşlarında) , bir araba (ucuz araba, masrafı da ucuz), bir kira (800 tl) veriyorum.

Kalan da faturalar, gıda, giyim ve diğer masraflar.

Ne var ki sigara, alkol gibi lüks tüketim materyalleri ile işim olmuyor.

Bazı zamanlarda ay sonunda cebimde para kalıyor ve ben buna şaşırıyorum.
200 lira fatura ödeyebilen mağara adamları için gayet yeterli bi meblağ bence.
Çok komik trolleme amk!!!
Yorganı bildıkten sonra 2000de yeter ya yatalak olsaydın ne yapacaktın 500tl sakat maası onuda düsün.
Radyatörün dibindeki saksıda yaşayan çiçeğim dile geldi adeta.
Günde 10 milyon euro kazanıyorum ama günlük harcamam 35 milyon euro olduğu için yetmiyor. Borç para verebilecek olan var mı?

Aq ciddi ciddi açıklama yapan kafalar var şu başlığa. Çok uzağa gitmeye gerek yok aha şu başlıkta iq seviyesi çok net.
(#17919934)

Bekara karı boşamak kolay derler. Aylık 10.000tl giderim var.

Edit: 10 saniye içinde eksileyen andavala soruyorum, ne ara okudun da eksiledin?
kisisel basaridir. Tebrik edilesidir.
Muhtemelen bekarsın ve ailenle yaşıyorsun, babanın deposu dolu arabasıyla piyasadasın. Kiran yok fatura derdin yok. Bekara karı boşamak kolay. Eşimle aylık7k gelirimiz var. Aysonu zor geliyo awk
Kesin ak-troll beyanıdır.
seri eksilemişler ama istanbul'da 2800 TL maaş ile kirada yaşayıp 2 çocuk okutan aileler tanıyorum.
yetirmek istediğinde yetirme ihtimalin yüksektir. bu seri eksiciler de 300 lira burs ile ayı çevirmeye çalışanlar olsa gerek.
kira ve fatura ödemeyen adamdır aksi iddia edilemez.