aynaya baktığında inanabileceğin olaydır. abartmamak lazım.
(bkz: 300 gramlık penis)*
(bkz: felsefi başlıklar)
(bkz: penisini tartan adamlar)
(bkz: inceden bi kıllandım)
penisin nasıl tartılabildiği sorusunu akla getirirken, kadın anatomisinin bir mucizesi olarak tanımlanabilen durumdur.
(bkz: 300 gram gemüklü penis)
(bkz: sezeryan)
aylak bakkal taşaklarını tartarmış muhabbetini akıllara getirmiş başlık olmasıyla beraber; allahın lütfu mu dersin doğa mı dersin cenabırabbelalemin akıl ermiyo işte.
bu başlığın sahibinin kasap olduğu ve işlerinin iyi olmadığı kesindir.

(bkz: kasap boş kalınca sikini tartarmış)
(bkz: zikiş)
(bkz: döllenme)
ekşi suyun canlanması. allah'ın hikmeti işte.
(bkz: aylak bakkal taşak tartar)
bosuna dememisler cennet annelerin ayaginin altindadir diye. vücüdun doguma hazirlandigi falan yok. dogum esnasinda vajina bir kac cm genisliyor o kadar.12-13 saat dogum sancisi ceken kadinlar var. öldürün beni diye ciglik atanlar, onun icin kadinin kiymeti bilinmelidir!
300 gram penis tabiri doğrudur ama tıbben doğrudur.
kuyruk sokumuna kadar olan kısmı sıyırıp çıkartırsan yalancı da çıkmamış olursun.
itiraf edin beyler
türk erkeğinin ortalaması 15-18 cm arasıdır ve buradan 300 gram çıkmaz.
(bkz: 300 gramlık penis) gözlerim yerinden fırladı

böyle biriyle sevişen kıza allah kolaylık versin.zevk mi işkence mi bilemedim şimdi
sorun ya peniste ya da girdiği yerde dedirten olay. zorlamaya ne hacet.
hede sahibinin ağırlıktan pek anlamadığını belli eden önerme.
"oha adam çükünü tartmış" diye şaşkın nidaların ortaya çıkmasına sebebiyet veren durum.
lan tamam boyunu ölçen var da tartmak ne yahu?
(bkz: kimine göre ağır kimine göre hafif)

Kim manavcı reyonuna uğradı gelirken? diye sordurturan olaydır.
x: abi penis alacaktım.
y: yaa abicim bu haftalık penisim kötü. sana çük versem. ordu dan geldi baya iyidir.
(bkz: inik hali mi 300 lan)
haydar dümene göre er kişi boyunun %10 kadar olması gereken organın anatomik olarak hesabını yaparsak; kişi 180 olsun ideal kilosu da 70 kg ise ve bunu kiloya oranlarsak 70 kg/10 eşittir 0,7 kg yani 700 gram.
bu mantıkla yazarın kast etmiş olduğu ilgili kişinin ideal kilosu 30 ise demek ki kendisi 1,40 m boyundadır ki bu da bize kendisinin ortalama türk insanından kısa olduğu yada pigme olduğunu gösterir.
pigmelerin yenidoğanlarının ortalama 3 kg olduğu gibi bir bilimsel veri elimizde yok. bu bağlamda yanlış önermedir.
ayrıca doğum ile ilgili çeşitli araştırmalar yapılması hangi hormonların salgılandığının öğrenilmesi yerinde bir hareket olacak olup; normal yolla çığlık çığlığa doğum yapan bir kadının ne gibi riskler taşıdığını bilmesi gerekir.
yada gerekmez atar tutar böyle.
gerçekten immanuel kantın kemiklerini sızlatmış yazarın ilginç tespitidir.