bugün

Kültürsüzdür. Cehalletin dibini yaşıyor.
Kimseyi ilgilendirmeyen kadındır. Yahu şu toplum algısı ne tuhaf.
Bakire olmazsa öcü bakire olsa dalga konusu bi karar verin artık.
sana ulan denilecek durum.
30 yaşına kadar kimse istemediyse 30 yaşından sonra da kimsenin istemeyeceği kadındır. 30 yaşında olmasına rağmen kızdır o. belki de rahibedir bilemezsiniz. *. *.
henüz spiral kondom ertesi gün hapı gibi sözde teknolojilerle karşılaşmamış, namuslu kadındır.
lanetlidir.
teknik olarak kadın değil kızdır.
tövbeler olsun. cennete nurilere saklıyor herhalde kendini.
Burda kadın ile dalga gecmek sacma dglmı tabıkı koruycak evlenmedn versin herkes analarımı abalarımı ablana sahıp Çık tıfıl diyesim var böyle diyenlere.
beraketi mi korumak önemli namusunu mu , değişik yollar ile bir şeyler yaptıysa o zarı sağlam tutmanın bir anlamı yok.
altını bozdurmayan kadındır. altın derken mücevher. *
bi' de şey var. 30 yaşına kadar bakire olan kadın illaki çılgınlar gibi önsevişme, oral falan yapmıştır düşüncesi... nereden biliyorsun ki? sana 2-3'ü denk gelmiş olabilir de genelleme hakkı nereden geliyor onu anlamadım.
silahlanmış da mı koruyor yahu? dedirtir. nasıl ya kime ne, bize ne.
namus kavramını kavrayamamışları bize göstermiş başlıktır. sen ağzında gargara yap, bademciklerine kadar sok. ona buna ellet, ama ben bakireyim bu yüzden namusluyum de.
(bkz: yoo dostum yoo)
(bkz: 80 yaşında bekaretini koruyan kadın)
*
evde kalmıştır. net.
aman kezban demesinler diye kaşarlığı tercih etmemiş kadındır.
kesinlikle akapeli değildir. Onlar çocuk yaşta gelin olmak isterler. Bundan mutluluk duyan ufacık beyne benzer bir şeye sahiptirler.
neler kacirdiginin farkinda degildir.
kesinlikle çirkindir.
tabi namus bekarette değildir. herhangi bir erkekle yatıp kalkmak namussuzluk değildir çünkü. yada herhangi bir kızla yatıp kalkmanın namusla ne alakası vardır. size göre namus nedir merak ediyorum. bu arada evli olmadığın bir erkeğin yanında çırılçıplak soyunmakta namussuzluk değildir.

http://tr.wikipedia.org/wiki/Namus

(#16476638)
muhatap olmamak gereken kadındır. kesinlikle derin saplantılara sahiptir.
bakire kadınlara "her haltı yiyor onlar ama:(((" deyip de bakire olmayanları savunanlar da değişik bir kafada. o zaman bakire olmayanlar senin "halt" dediğin benim "yarak" dediğim şeyi kilometrelerce yemiş olmuyor mu? yani sana göre kadın her türlü "halt" yiyen bir şey. hey allah'ım.
Tercih meselesidir. Yargılamamak ve yadırgamamak gerekir.
madem bekaretini koruyo o zaman nasıl kadın oluyo denilesidir.