bugün

okuyunca insana ister istemez, sen bir de ekşiyi gör +40 artı kdv dedirtmiştir. mesela.
Bizden ögrenmeniz gereken çok sey var 30 luk tipler burada olmasa bok çukuru olur burasi bok.
30 undan sonra ne yapılır, Bebek. Bebek büyütüyoruz.
(bkz: sons of anarchy)
Ne otuzu kırk yaş üstü yazar dolu, otuzluklar bile bebe kaldı.
görsel
Am, göt,meme,penis başlıklarına rağbet gösteren ve peçeteye silinmesi gerekirken hasbelkader buraya damlayan sperm artıklarından,her şeyi bilen oksijen israflarının fink atmasından iyidir.
30 luklarda giderse bu sozluk filanca nickli kiz ile filanca nickli erkegin ask yaşaması adli absurt basliklarla kaynar gereksiz yere birbirini öven mi ararsin orta okul musameresindeki gibi sozlugun en yakisiklisi en guzeli baslikalri mi ararsin muhtemelen bu tatz basliklari 30 luklar acmiyordur gayet net anladiniz akli basinda bir elin parmaklarini gecmeyen yazarlarin hepsi 30luktur noktaaaa.
Bak amcam yine üşenmemiş çiziktirmiş sizin için. Bir de laf ediyorsunuz.
çözümü çok basit sorunsal.

ekranın sağ tarafında menü var, bak tam olarak şurası;
görsel

orada kırmızı içine aldığım bölüme tıkla, "bir derdim var" menüsü.
orada karşına moderatör çıkacak, biz 30 yaşından büyük olduğumuz için onlara moderatör değil, "ibiş" diyoruz, ama sen deme sakın.

neyse, orada karşına şikayet kutusu çıkacak, oraya şikayetini yaz.
misal; "30 yaş üstü yazarları silin, sözlükte istemiyoruz" falan yazabilirsin, ama basit yazma, neden istemediğini delillere dayandır.

muhtemelen 98 saat içinde yazdığın şeye cevap gelecektir, cevap gelirse zaten bizi silmiş olurlar, cevap gelmezse zaten sen silinmişsindir, sözlüğe giriş yapamazsın.

haydi aeo...
40 yaşında olduğum için hiç üstüme almıyorum..

Kahrolsun 30 yaşında sözlükte cirit atanlar...
ergenlerin memeli başlıklarından iyidir.
çıkalım isterseniz evcilik oynarsınız biz gidince.
10 yıldır sözlükte olunca yaş da geri durmadı 30 olduk.
Ne istiyorsunuz lan bizden.

T: bir soru. *
o değil de eğlenceliymiş cirit atmak. bak attım şuan. geldi mi? *
16'lık ergenlerin sözlüğe attıkları şeyler ciritten daha kötüdür. 20'lik tiplerin sözlüğe attıkları oltalardan da iyidir.
Otzbir yaşındayım erzurumluyum cirit biz de ata sporu o yüzden buradayım. Forum için tşk.
Napak gidek mi?
Cirit atasporu değil mi, tabii ki atacak ihtiyarlar.
henüz 30'uma iki yıl olsa da sanırım beni de bu listede sayabilirsiniz.

ayrıca, ee?
O amcaları ve teyzeleri şuraya alalım;

(bkz: Uludağ sözlük burs fonu)
Şimdi;
" içimizde gülle atanlar da var. Olimpiyatlara hazırlanıyoruz." Gibisinden iğrenç bir espiri yapacağım, olmayacak.
En iyisi; bu bahsi bir daha açmayalım çocuklar!!
Gençliklerinin kıymetini bilsinler.
2007 lerde takılırdım buralara, şimdi kadayıf oldu kıllar, kıçımdaki.
çok tembel bir nesil var arkamızda sadece eleştirmek hedefi
biz de senin yaşları gördük koçum, buralar altın çağındaydı.
şimdi bakıyorum da formata uygun olmayan entryler cirit atıyor.

bak ben de size uydum formata uygun entry girmedim.
format c: