bugün

spor toto süper lig 3. hafta karşılaşması.
antalyanın kobrayı salacağı maçtır.
şimdiden yazayım kadroyu

--------- volkan
şener-kjaer-alves-h.ali
---------ozan-josef-----
volkan--diego--nani
---------- rvp-----------
eto o nun hat trick ine sahne olacak olan karşılaşma. banko 2.
eto'o'nun yine kendinden söz ettireceği maç.
lazarevic'in fenerbahçe stoperlerini arkasından koşturacağı maçtır.
fenerbahçemizin 3. hafta mücadelesinde antalyaspor ile yapacağı maçtır. 30 ağustos bizim zafer günümüz olarak fenerbahçe zaferi olarak daha anlam kazanacaktır. evet

görsel
şampiyon 4 yıldız içinahahah..

eto gooollll eto gooooolll.
29 ekim 2012 cumhuriyet bayramında antalyaspor kadıköy'de yenmişti fener'i. bir bayramı daha zehir etmezler umarım.
eto hat tric yapar.
Bol gollü geçecek olan karşılaşmadır. Skor tahminim: Fenerbahçe 4-2 antalyaspor.
(bkz: Samuel eto) nun bilezik gibi geçirecegi maç olacaktır.

eto 2 atacak entryi buraya bırakıyorum maç sonunda artılarımı verirsiniz.

edit: Eto atmadı kupon yattı amk 3 milyar 86 milyon para gitti kahroldum evlat acısı gibi koydu
Türkiye Süper Ligi 3.hafta karşılaşmasıdır. Şükrü Saracoğlu Stadyumu'nda oynanacaktır.
RvP ve Nani'li Fenerbahçe,Eto'o'lu Antalyaspor karşısındadır...
fenerbahçe nin kanırtarak sokup sokup çıkaracağı, aslantepe denen varoş semti inleteceği maç. aslantepe tabi yarrağam ne sandın? her maç fenerbahçe başlığında biten kedi köpek tayfası antalya dan daha meraklı sikilmeye.
fenerbahçe bu sezon iç sahada kolay kolay maç kaybetmez.hatta 17de 17 bile yapabilirler(umarım bu sene 16 yıldır yapamadığımızı yaparız) ama deplasman performansları çok kötü.zaten bu seneki şampiyonlukta fenerbahçenin deplasman karnesi,beşiktaşın iç saha karnesi galatasarayın ise bireysel oyuncu formu önemli olacak.

tanım: fenerbahçenin galibiyeti ile sonuçlanacak maç.
kız arkadaşım aradı
gel buluşalım dedi
canım cicim aşkım
bana gönül koyma
fenerin maçı var...

günlerden pazardı
patron iş çok dedi
hasiktir ordan
lan ibne patron
fenerin maçı var...

birgün haber geldi
dayım vefat etti
allah rahmet eylesin dayıcım
fenerin maçı var...

birgün hastalandım
yorgan döşek yattım
arkadaşım geldi
biletimi verdi
fenerin maçı var...

sana söz veririm
bu sene her maçta
ell bin lay lay olacak
şükrü saraçoğlu'nda...
eto iyi olursa antalya kazanır.
Diego oynamaz yerine alper oynarsa rvp ve fernandao çift forvet çıkarsa bu iş olur da anasını satayım inatla diegoyu oynatmaya çalışıyolar ona sinir oluyorum... Son iki maçı izledim baştan sona ilk yarıları ve ikinci yarıları arasında dağlar kadar fark vardı..
(bkz: Samuel eto o) atar fener coşar dedigim maç.

3-1 antalya kazanır etodan 2 gol bekliyorum.
fener boruyu döşer.
Üst verdiğim maçtır. Umarım ters çıkıpta beni 1.30 oranla yatırmaz. Paraya ihtiyacım var, şehirdışındayım, eğitimdeyim, öğrenciyim yapmayın sakın.
fenerbahçenin yenerse liderliği eline alacağı ve büyük ihtimal bir daha bırakmayacağı maçtır. sürpriz olarak 7+ oynadım bol gollü bir maç bekliyorum. ayrıca rvp'nin kadıköydeki ilk golünü atacağı maç olacaktır. tabi bir golle kalacağını da pek düşünmüyorum.*
VURA VURA VURA
KIRA KIRA KIRA
ŞAMPiYONLUK iÇiN
SALDIR KANARYA!!
Nani'nin çalım paketini almamışız herhalde.
Diego Souza Topal üçlüsü olduğu sürece bal yapmayan arı tadında oluruz.