bugün

Okumaya kitabın sonundan başladığım kitaptır. Belki anlamlı bi kaç cümle yakalar mutlu olurum.
Ismail'in entrylerine baktim, sonra da birkac yazar arkadasin entrylerine göz attim.

Eger ismail kitap yazdiysa, diger arkadaslar esebiyat nobel ödülü alir.
o milyon dolarlık satıştan sonra anca 6 sıfırlı bir çek imzalayacaksa girerim sıraya.
(#42373703) bana da ulaştı imzalı kitap. ben hunharca birbirini ezen kalabalığın hemen yan tarafındaydım. Baktım kitap para yapacak gibi bedavaya aldığım imzalı kitabı Sıraya girmek istemeyen birine 50 liraya okuttum. Kısa günün kârı.
Dün katıldım, güzel geçti. Makara kukara fln.
Zall’ın sözlük moderatör ve yetkilileri için imzalı birer kitabı hediye etmesi büyük incelik olmuş. imza günündeki kalabalığa girmek zorunda kalmadık. Varolsun.
abov. zall benden önce kitap çıkardı ya la. kendimi nasıl bir vasıfsız insan olarak hissettiğimi tarif edemem.
imza attıranların sayısını ülkenin gereksiz insan listesine ekleyebilirsiniz.
kitap mı yazdın çen?
nece?
Bu ney lan cksnskskslaj.
görsel
(bkz: 100 metre geride)
Zall kitap çıkartmış haberimiz (aslında var) yok. Böyle pr mı olur? Zall da feministlerden çekmiş demekki.
görsel

yhaa diye mesaj mı yazılırmış lan.
Önce Şeymanın kitabınımı alayım yoksa ismail Alpen in mi, kararsızım .
ikisini aynı anda alıp okusam, o kadar bilgi yüklenmesini kaldırmaz bu beyin.
gerçekten şuna kendi özgür iradesiyle giden var mı acaba..
bu kitap işini de çoh garıştırdılar. önüne gelen kitap yazıyor amk!
Yeni bir şeyma mi doguyor.

Php degilsin herkesi mutlu edemezsin.
Şeyma subaşı kadar satsa bari.
Katılımcılara 100’er TL ikramiye verilecektir.
serkan kitap yazsa

adı ;

reyizle osssssbire doğru

veya

param var, nasıl batırabilirim

olurdu.
istanbulda olsaydım selam verip hayatın gidişatını sorgulardık zall beyle. Daha sonra konuyu trollere bağlayıp ortalığı yıkardım. Güvenlikçiler kapıya atarlardı beni. Bence gitmemem iyi olmuş.
eleman zall'a ne kadar çok benziyormuş. vay amk.
(bkz: couldn t care less)
edebiyat dünyasını derinden sarsacak olan gündür.