bugün

şaşırtıcıdır. sevgilinin çıkmaya başladıktan 3 gün sonra 'sana aşık oldum ben' şeklinde aşk cümlesi söylemesidir. sevinmeli midir üzülmeli midir bilinmez.

sevinmelidir çünkü; insanın guru okşanır, 3 günde aşık ettim kendime şeklinde poponun tavana değmesini sağlar. ayrıca sen de zaten aşık olduysan herşey çok güzel olacaktır, aşk ilişkisinin temeli atılmış demektir. çok masumdur herşey.

üzülmelidir çünkü; '3 günde insan aşık mı olurmuş' şeklinde akılda soru işaretleri yaratır. ne yaptımda aşık oldun, 2 kere buluştuk daha diye ince ince düşündüren durumdur. ayrıca herkese mi böyle söylüyo sorunsaılını sağlayarak beyin fırtınaları yapmanı sağlar.
bunun bir gunluk modeli de mevcut. kizsak mi? bence hayiflanmasak. ilk goruste ask denilen seye biraz vakit ayirmak lazim.
höşşşttür, ohadır, ne oluyoruzdur. olgunlaşamamaktır.
aşk planlı ve/veya kademeli bir hede olmadığından şaşırtmayacak kişidir.
sevgiyle karıştırmamak gerekir , kulvarlar çok farklıdır.
geçici hevestir.
yutulmaması gerekilir, bağlanılmaması gerekilir.
(bkz: oha falan oldum yani)* *
üç günde aşık olan kişi hatun kişisiyse, beşinci günü erkek kişisinin iple çekme ihtimali yüksektir.ve yine (bkz: bugün elini veren)...
oldukça normal olan durum. aşık olmak için bir bakış bile yeter.
kişiler birbirini daha önceden tanıyorsa olabilitesi olan durumdur.
beterin beteri var;
(bkz: ilk görüşte aşk)
dördüncü veya beşinci gün "ben senden sıkıldım" demesi kuvvetle muhtemel sevgilidir.
(bkz: ne diyem mahmut mu diyem)
aşkın her an karşımıza çıkabileceği gerçeğini ortaya koymuş bi durumdur. Olabilir ama dikkatli olmak gerek yinede.
aşk bir yalan adem'le havva'dan kalan diye cevap verilesi sevgili modeli.
kaç günde aşık olunur? hani lan yıllardır ilk görüşte aşk diye kafamızı s.ktiler. şimdi sorun 3 günde aşık olmakta mı yoksa bunu hemen söylemekte mi? sorun bunu hemen dillendirmekte mi yoksa? neden korkarız bu kadar hızlı gerçekleşen olaylardan? neden beklemek zorunda olalım ki içimizdekileri dökmek için?
şimdi bahsedilen kişiler "sevgili" olduklarına göre belli ki çıkıyorlar işte. anlamadığım, daha doğrusu yanlış bulduğum nokta ise aşık olmadan bir insanla çıkmaya başlamak, sevgili olmak. bu nasıl bir durumdur çözemiyorum. insan aşık olmadığı biriyle niye çıkar ki? hoşlandığı için mi? bence, zaten birbirlerine aşık olmadan sevgili oldukları için olay en baştan patlak veriyor. o yüzden sözü geçen sevgilinin kaçıncı gün aşık olduğunun da pek bir önemi yok.*
aşkla sevginin karıştırıldığını düşündüm birden. 3 günde "seni seviyorum" derse kork tamam da aşk başka bir şey. olunuverir. nedeni nasılı korktumu ürktümü iki günde başkasına da oluveriri yoktur bunun.
erkek kızdan hoşlandıgını belli ediyorsa kızda bunu kötüye kullanıyorsa 3 günde aşık olunabilir.
örnek: kız önce yakınlık gösterir sonrada kaçarsa erkek aşık olur
(bkz: ted mosby)
-seviyorum de
-hayır
-seviyorum de ulen!
-hayıııır
-seviyorum diyeceksin!
-seviyorum
-yalannnn şrakk * *
3 yıl sonrada "seni kardeşim gibi görüyorum" derse şaşırmayınız. aman diyeyim.
aşık olmadan nasıl sevgili olunur diye düşündüren laf.
aşkın ne olduğunu bilmeyen, sevgili sıfatından hemen azledilmesi gereken kişidir.
işleri kolaylaştırır, böylesi çok daha kolaydır.
3 gün ne arkadaş? insan bir anda aşık olur. Gerisi teferruattır.
ağzına kürekle vurulması gereken sevgilidir.hayır neye aşık oldun diye sormak lazım?