selçuğun güzel bir kontratak pozisyonunda şut çektiği maç. sanırım maça öylesine çıktık. teknik taktik yok.
dany ve hamit'in kanser ettiği maç.
hamit'in ve bazı gassaraylı futolcuların ne işim lan benim bu sahada tarzı bir ruh halinde oynadığı maç.
'i olanlara yardım edebileceğim karşılaşma.

http://galeri.uludagsozlu...ay-ma%C3%A7%C4%B1-479138/
Dany nin yine formda olduğu maç (bkz: penaltı)
tam olarak 21 futbolcunun musleranın koruduğu kaleye saldırdığı maç.
porto'da abdullaye diye bi herif var. defansın tanımı adam.
porto mu çok iyi galatasaray mı çok kötü oynuyor karar veremediğim maç.
ilk yarısı 0-0 sona eren maçtır. porto 1 penaltı kaçırdı. sıradan hazırlık maçı görünümünden farksız heyecansız bi maç.
ilk yarısı porto : 0 muslera : 0 şeklinde bitti.
portonun rakip ceza sahası dolaylarında varlık göstermediği maç. bir ara sandım porto forvetsiz oynuyor. akın akın geliyorlar ama ceza sahasında fıss. gs de drogba olmasa atak yapamayacak bu arada.
porto'nun daha baskılı oynadığı maç..
orta sahada gereksiz kalabalığız.. bi forvet daha sokarsak oyunu açarız.
portonun oyuna hakim olduğu maçtır. ama galatasaray kontolü ele alırsa dağıtırız.
Fatih Terim'e çok mesaj vermesi gereken maç.

Taraftar beklenti içinde tabii. Şampiyonlar ligi falan. bakın açık konuşuyorum. eğer transfer olmazsa bir bok yapamayacağız.

Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Elmander, Hamit Altıntop bunlar elden ayaktan düşmüş oyuncular. net belli olan. Ve Galatasaray'ın çok beğendiğimiz ama aslında fiziği kötü olan futbolcuları da var. Mesela çok saygı duymakla birlikte Selçuk inan. Bir depar attı nefesi yetmedi attı kendini hakeme kızdı. Olsun selçuk başımız gözümüz üstüne. Ligde kraldır ama benim konuşma sebebim Porto gibi takımlara karşı. Yani CL arenası.

Birde Drogba konusu var. iyi hoş ama böyle ununu elemiş gibi bazen gülüyor falan. Sinirlenmesi lazım. eski drogba gibi. isim isim gidiyorduk. Ya allah aşkına sen kalkıp umuta nasıl o maaşı verirsin? hem kalkıp aptal aptal adamlara hakana umuta o maaşları ver. Melo gibi adam için süründür taraftarı.

Porto taş gibi takım görüyoruz. Ciğer var. Ben ciğeri olan takımı severim. adamlar atletik. gitmişler quintero'yu da almışlar. helal olsun. Bizim scout ekibi uyusun. 30luk umuta 2 milyon üstü verelim. şaka gibi.

Bu tercihler hep kronik terim hastalığı. Aykuta güldük ama aykut kötü fizikli adam asla almazdı. Bizim takımın yarısı hurda. Amrabat, Dany * beton gibiler. Sneijderde bu takıma fazla. Kısacası futbol artık fizik oyunu. ben bıktım galatasarayda el freni adamlardan. Bu sene bi bok beklemeyin. ligi bilmem ama avrupada hallaç edecekler.

edit : renktaşlarım dany'e yardırmışlar ama dikkat ederseniz sağ kanat yani eboue hamit o pozisyonda traşa bağladı. ikinci bir hususta her pozisyona dany saldırıyor. chedjou nerede? hani yeni geldi diye kıyak geçiyorsanız. biraz ona da dokundurun. böyle idamlık koyun bulmak doğru değil. dany sorumluluk alıyor diye suç onun mu? dany bir melek değil tabiki. ama eğriyi doğruyu tartalım
dany'nin kulaklarını çınlattığım maç. böyle bitecek gibi.
Dany nin yine formda olduğu maç (bkz: penaltı).
Hakan balta' nın -hakan balta- performanslarına kıyasla normal bir sol bek gibi oynadığı maç.

Hamit top rakipteyken nispeten yararlı, top bizdeyken külliyen zarar.

Dany' nin kafayla ıska geçtiği top hataydı ama penaltı pozisyonu onunb değil, o portolu oyuncuyu göz göre göre kaçıran eboue-hamit ikilisinin hatasıydı.

Amrabat pas oyununda hiç Yok yine de bu adam sağ açıkta daha iyi oynar bence.

Galatasaraylı oyuncuların hepsi çok kolay top kaybediyor ve biraz amrabat hariç hiçbiri top süremiyor.
dany'nin performansının fenerbahçelileri sevindirdiği mücadele...

rigobert song'un da açıklaması ile dany'nin, chedjou ve webo'yla kamerun milli takımına alınmayacağı kesinleşti. bu da ayrı bir sevinç...
porto'nun iyi görüntü verdiği maç. o değilde porto'daki her futbolcunun ayağına yakışıyor top, bütün futbolcular bileklerine hakim.
ikinci yarı tam tersine dönen karşılaşma..
galatasaray tek kaleye çevirdi maçı, daha baskın oynuyor.
maç uyku moduna alınmış gibi.
Drogbanın eski drogbadan emareler verdiği bir maç.

edit : pitbull ayarı verdi. 1-0 öndeyiz.
an itibariyle 1-0 önde olduğumuz maçtır!
ve pitbull topu ağlara yollar...
ebuenin yaldır yaldır gidip arsenal taraftarına "ben ölmedim" dediği maç. 1-0 öndeyiz. gol penaltıdan melo.