bugün

Kürt lütfen!! Kuyruk acını anlıyorum ama s*ktir git az ötede havla..

(Not:Başlığı açan p*ç kurusuna..)

görsel
görsel
2 değil isterse 12 milyon suriyeli de gelse, bu gelenlerin en az temas kuracağı, en az etkileneceği kişiler kemalistler dediğiniz zümredir.

gelen suriyeliler hangi mahallelerde oturacak? o mahallelerde ekseriyetle kimler oturuyor?
gelen suriyeliler kimlerle çalışacak, bütün gün kimler o suriyelilerle muhatap olacak?

bunu bir düşünün.

gelen suriyelilerin zararı, en çok çomarişkolara olacak.

bunu unutmayın, ondan sonra suriyelilerin gelmesini isteyin.
alıp evine besle o zaman bir kaç tane.

kusura bakmayın da, savas var diye ülkesinden kaçıp, bayramlarda ziyarete gidip kutlama yapan mültecilerin samimiyetine inanmıyorum. burda kalmalarinin, gelmelerinin sebebi, onursuz birer asalak olmalaridir.

seni anlıyorum sayin amkodumun delisi. bugün bir balkan ülkesi dese ki, gel burda yaşa, ev verecem, aş verecem, bütün imkanlardan ucretsiz/şartsız yararlanacaksin, bir de uzerine maaş da verecem, bir dakka durmaz, anani babani bile satar gidersin. sen de öyle bir karaktersizsin çünkü. bu yüzden onları haklı görüyorsun.
Calisma ve egitim istihdami sunamayacagin 2 milyon kisi geliyor. Yarin taksim de sex işçiliğine aday insanlar geliyor. Cocuklarina yeterli egitim aldiramayacak ve ulke ekonomisine zarar verecek insanlar geliyor. Simdi buna kuduran kemalist, sagci veya solcu olmasi hic birseyi degistirmez. Tum insanlarin kudurmasi gerekir
(bkz: abdnin türkiye sınırına 30bin ypgli yığması)
(bkz: ahaktarv8 i siklemek)