bugün

süper lig üçüncü hafta maçı.

görsel
görsel

görsel
Maçtan önce sosa ve zajc'ın transfer haberleri çıktı. iyi olmadı bu. Umarım etkilenmeden mücadele ederler.
Başlamasına 15 dakika kalmış maç. Kasık ağrısı sebebiyle mesut kadrodan çıkarılmış, Muhammed'le başlıyoruz.
göreceğiz bakalım altay fenere yatacakmı.
Denizli.......... Adamı.

Maç sonu noktalı yeri doldurucam.
gollü geçmesi muhtemel. iy 1.5 üst ve ms 3.5 üst bankolar.
Rahmetli dayımın takımı büyük Altay yener inşallah.
Bu kadar kısa sürede Kora kor mücadele eden bir takım yarattığı için vitor hocama tekrardan teşekkürler. Sonuçtan bağımsız söylüyorum. Maçı kaybedebiliriz belki ama takım mücadele ediyor. Ruh gelmiş takıma.
Golü soktuğumuz maç. Ferdi topu söktü aldı, gitti ceza saha dışından direk dibine yazdı koçum. Rakipler sessiz. Ağlıyor musunuz lan?
2-0 oldu ahaha. Nerdesiniz lan, kayboldunuz? Valencia koyar hevesiniz kaçar. Daha gol yemedik ligde. Dipçik gibi takım yaratmış vitor hocam.
Tengir budun orda mı sın
Gs muhtemelen lihi bu yıl 4 veya 5.bitirir ilk 3 FB BJK ts olur demedi demeyin.
0-2 kazandığımız maç. Ferdi 1 gol 1 asistle yıldızlaştı. Valencia yine yazdı golünü. Savunma yine çok iyiydi. Milli araya 3'te 3'le, gol yemeden giriyoruz. Avrupa'yı da sayarsak 5'te 5. Helal size çocuklar.
(bkz: fener tersten saplar)

fetö'nün futbol ayağına da darbe indireceğiz. az kaldı...
Maç sonu sosyal medyada şu görüntü için esprilerin döndüğü maç olmuştur.*
görsel

görsel
görsel

inşallah sonu şöyle olur.
görsel
Fenerbahçe'nin çatır çatır oynayıp hakederek kazandığı maçtır. Bu maçın aslan payını ferdi'ye veriyorum, 1 gol 1 asistle oynadı. Eline sağlık vitor hocam, başkalarının hocaları gibi bana 3 yıl verin ev taksidi ödüyorum demiyor.
Fenerbahçe iyi yolda.bu sene iş yapar.