bugün

Ahirete yalnız göndermeyin sevenleri de gitsin arkasından.
gebertilmesi dersek daha doğru olur.
Makina dinamiği AA geldi.
Üst komşu su böreği yapıp getirdi.
Akit yayın yönetmeni ölmüş.

Bugün bitmesin lütfen.
Zulüm 29 mayısta son buldu!
Selam ve dua ile.
şu an cehenneme varmış, bildirim geldi.
Hassiktirin lütfen şehitmiş.

görsel
babamın yenişafak spor servisinde çalıştığı zamanlar bir keresinde gitmiştim gazeteye yıl 2003 falan. bu abi de oradaydı. o zamanın parasıyla bana 20 lira falan verip bunu sakın babana söyleme demişti * dün babam söyledi rahmetli olduğunu hayal meyal hatırladım bu abimizi. akit gazetesini sevmem ama akitte çalışıyor diye bir insanı da harcayacak değilim. karakter olarak iyi bir adamdı. siyasi hayatı beni ilgilendirmiyor. allah rahmet eylesin.
görsel

ay olabilir miii lütfenn..
Sikimde olmayan ölümdür. Bu dünyada onu bunu yalayarak bi şeylerden sıyrılsa da öteki dünyada adaletten kaçamayacaktır.
allah rahmet eylehahahahahahahahah.
ateşin bol olsun göt oğlanı. Orada Atatürkle uğraşana siyasiler kol kanat germiyor, götünü iyi kolla.
hakk'a yürümüş.hakkını almış bence.
Bir sonraki ölüm haberinin 14 yaşında kız çocuğuna tecavüz eden 83 yaşında ki akit köşe yazarından gelmesi dileği ile .
Ateşe bir odun daha atılması olayıdır. Bir önemi yok.
Darısı diğer çalışanlarının ve diğer yobaz tayfanın başına.
Bu nefretle bezenmiş çirkin insan zamanında zaman gazetesinde 10 yıl çalışmış. 10 yıl zaman gazetesinde çalışan birinin fetocu olmama ihtimali var mıdır ? Bir fetö cü daha eksilmiştir. *
allah bilir nasıl çirkin ilişkiler sonucu oldu. malum bunların aklı...
(bkz: Gömün gitsin amk)
ulan her ölümün acı olduğunu düşünen bana bile bu olay komik geldi. haha.

zerre kadar benim vergilerimden yemişse haram olsun. öyle diyeyim. umarım gittiğin yerde layık olduğun şekilde karşılanırsın...

yandaş medya r.i.p.
"yeryüzünde bozgunculuk"

tanım : bir öldürülmedir.
Hümanist olmaya gerek yok.

Vatan haini biri için üzülecek değiliz.

Toprağın bol olmasın vatan haini çomar.
ilahi adalet. Evet.
kim demiş kötüler ölmez diye.
sonuçta bir cinayet. tam üzülücem, bi gülme geliyo.