bugün

diplomaside geldiğimiz son noktadır. sen 275 tane diplomat al göreve getir, 249 tanesi fetöcü çıksın. geriye kalan 26 tanesi alnından öpülesi. dışişleri bakanlığının sınavına girip alınmayanlar zamanında fetöcü olmadığı için alınmamış demek ki. gerçekten pes dedirtti bana. normalleştirmememiz gerek bu durumu. nasıl oldu neden oldu soruları bulunup önlem alınmalıdır.

(bkz: )https://www.ntv.com.tr/tu...si,krtpUBiIZESlxa8G0klboQ
diplomatları göreve getiren akape'den kimsenin fetö'den içeri alınmamasıyla sonuçlanmıştır.

güler misin ağlar mısın?
(bkz: ne istediler de vermedik)
benim bildiğim bu ülkede akp ye oy vermeyen herkes fetöcü

ilaveten akp ye oy vermeyen her kürtte hem fetöcü hem pkk lı.
Fetöcü cumhurbaşkanı danışmanları, bakanlar, milletvekilleri varken şaşırtmamıştır. Soran olursa fetönün kökünü kazıdık dersiniz, kim nerden bilecek.
bu ülke başına gelen her belayı hakediyor dedirten sorunsaldır. fetö'yü başımıza sardıran parti son seçimde bile yüzde kaç oy aldı, haberiniz yok mu?!...
Diplomat olmanın birincil şartlarindan birinin bu yapiya bağlı olmak olduğunu bilmeyen kişi beyanı.
Diğer 26 kişi nasıl diplomat olmuş sorunsal budur.hayret bişey yaa.
Adamlar virüs gibi heryere bulaşmış bu iş 50 sene sürer.
26'sı da yanlışlıkla atanmıştır.
26 sı gizlice sızmış bence.
bu kadar adam fetöcü çıkıyor ama hiç siyasi ayağı olmuyor. enteresan..
iyi parti ve chp meclise her "fetönün siyasi ayağı araştırılsın" veya "15 temmuz araştırılsın" önergesi verdiklerinde neden sürekli akp ve mhp oyları ile reddedildiğini bir kez daha hatırlatmıştır.

akp-mhp lilere sorsan meral akşener fetöcü. imamoğlunu fetö destekliyor. kılıçdaroğlu da mutlaka fetöcü. sürü elemanlarına sorsan aynısı. sonra dönüp bakıyorsun ülkeyi 17 senedir bunlar yönetiyor. fetö denilen şer yuvası 70 lerden beri faaliyet gösteriyor ama ne hikmetse son 10-15 senede devletin her kademesine girebilmiş. temizle temizle bitmiyor. evvelki ergenekon davası malum. öss-kpss mevzuları malum. kozmik oda mevzusu malum. kamuya atanan fetöcüler ve onları destekleyenler kim malum. tsk yı nasıl ele geçirmelerine yardım edildi 80 milyon insan biliyor. en son bu diplomat mevzusu..

lan bu kadar şey olmuş ve sen bunları görmüşsün. hala aptala yatmak ve fetönün destekçileri kim görememek nasıl bir manyaklıktır nasıl bir ahlaksızlıktır.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar