bugün

23 temmuz 2020 günü yıllar sonra çağrıldığm bir halısaha aktivitesinde maçın 3.dakikasında tüm kondisyonumun bitmesi üzerine hemen o anda bir karar aldım. dedim ki bundan sonra koşacağım.

neyseki malum halısaha maçında iyi oynadım da (tekniğim iyidir ) adamlar beni her hafta çağırmayı düşünüyorlar. bu benim için çok iyi bir motivasyon kaynağı oldu.

26 temmuz 2020 tarihinde tartıya çıktığımda kilom 87,8 çıktı. boyum 1.79 bu arada. bildiğin göt göbek mevcut.

23 temmuzdan sonra 25 temmuzda 20 dakika 26 temmuzda 30 dakika koşma yürüme karışık spor yapıyorum sözlük.

bir dahaki maç 30 temmuzda. ve bugün itibariyle o maça daha 3 gün var. bildiğin futbolcu gibi tam konsantre yememe de biraz dikkat ederek spora ve hafif diyete başladım.

hemen hergün koşmayı planlıyorum.

hedefim halısahayı rahatlıkla çıkarabilecek kondisyona ve güce erişmek ve bu süreçte kilo vermek.

kilo verir miyim kaç kilo veririm bilmiyorum. ama ben bu işe taktım sözlük. şu fani hayatta kendime yeni bir challange oldu.

bu tarz bir challange ı 4 sene önce de yapmış ve inanılmaz sonuçlar almıştım. 13 kilo kaybetmiş ve zımba gibi komando gibi bir delikanlı olmuştum 2 ay gibi bir sürede.

buraya bugün bunu yazıyorum. bugün iş çıkışı koşuyu sabırsızlıkla bekliyorum. inanılmaz motiveyim. bakalım ne kadar devam ettirebileceğim ve ne sonuçlar alacağım...