sahi bi maç vardı ne oldu ona ? dediğim maç.
beşiktaş'ım kazanmaya yakın olan taraf. haydi çocuklar. haydi carlos utandırma bizi.
kartalımın şov yapacağına inandığım maçtır.
beşiktaşın nasıl galibiyete yakın olduğunu bir türlü anlamadığım maç.sanırım bazıları trabzonsporu izlemeden yorum yapıyorlar.beşikaş için beraberlik iyi trabzonspor için kötüdür.
bol gollü, trabzonspor'un kazanmasıyla sonuçlanacak, 11. hafta futbol müsabakası.
ilk 11 ler belli oldu.

TRABZONSPOR: Tolga, Celustka, Giray, Glowacki, Cech, Zokora, Colman, Serkan, Halil, Alanzinho, Burak
TEKNiK DiREKTÖR: Şenol Güneş

BEŞiKTAŞ: Cenk, Hilbert, Egemen, Sivok, ismail, Ernst, Fernandes, ibrahim Toraman, Quaresma, Ekrem, Almeida
TEKNiK DiREKTÖR: C. Carvalhal
tarafsiz bir futbolsever olarak oncelikle cok guzel gecmesini istedigim bir mac. ne yalan soyleyeyim bir macta kavga gurultu hakem hatalari oldugu zaman bundan daha cok zevk aliyorum ve umarim bunlar oldukca fazla olur.

aklimda bir takimin galibiyete daha yakin oldugu var bunu gizlemek istiyorum. ipucu vereyim ekrem dag sol acik mi oynar amk?
beşiktaşın boşalma ihtimali çok yüksek olan maç.
trabzonsporluların egemen'in ayağına her top geldiğinde ıslıkladığı maç. maç öncesinde oraya giden beşiktaşlılar trabzonsporlular derneğinde ağırlanmışken, maç öncesi burak ve serkan rüştü abilerine gidip şans dilemişken, böyle şeylere ne gerek var? güzel ve dostça şeylerin yaşandığı bu maçı germeye ne gerek var?
Besiktas in galip gelecegi mac.
digitürk olmadığı için izleyemediğimiz ama izlemek istediğimiz miz, miz..
şifreli yayınları sevmediğimiz maçlardan birisi. keşke tv verse de izlesek. başka yollara da açığız tabi
avuc dolusu lerimin hicbir ise yaramadigi mac..

radyoya talim hadi bakalim kartal kulagim sende..
bu sezon beşiktaş önemli maçlarda sıçıp-sıvazlamadı. fb, gs, bursa, stoke city, d.kiev maçları örnektir.

ama illa ki tahmin yapmak gerekirse ilk yarı 0 olabilir.

büdüt: allahını seven üzerime atsın.
bu maç alt biter. be$ikta$'ın kadrosu itibariyle gol atma ihtimali çok çok az.
ekrem'in çok kötü oynadığı maç. tamam sakatlıktan çıktı da, arkadaş insan tek bir topu bile olumlu kullanamaz mı?
iddaa oranları şu şekilde verilmiş maçtır;
1-1,90
0-3,00
2-2.90
alt-1,70
üst-1,65

not: evsahibi 1,90 ile gelmez. istatiki olarak bu böyle. maçı seyretmiyorum gidişatı da bilmiyorum ama bu oranlarla bu maç ya 0 ya da 2 biter.
trabzonspor taraftarının ilk yarı boyunca egemeni ıslıkladığı maçtır. trabzon gayet kontrollü ve sabırlı oynuyor ama ilerde yapılan pas hataları artarsa halil birine dalacak gibi görünüyor. q7 bambaşka biri olmuş bu kadar hırslı bir futbolcu nasıl böyle bir evrim geçirmiş inanılır gibi değil.
eğer carvalhal 61 inci dakikadan sonra hücüm oyuncusu almazsa, bildiğin beraberliğe yatmaya gelmiş.

yoksa böyle bir dağılış yok. egemen sivok un hemen önünde toraman var ama bildiğin iki adım önünde ön libero değil hemen önü savunmanın. onların önünde fernandes ernst ekrem. q7 bir sağda bir solda, almeida ile arasında otuz metre var.

başkana sözüm madem bu şekilde oynatan hoca arıyordun, tigana yı, rıza yı, ertuğrul u, niye gönderdin?

özetle bok gibi bir maç.
quaresma'nın penaltıdan gol attığı maç. 0-1.
0-1. gol penaltıdan q7. trabzonspor 10 kişi kaldı.
aydinus'un elini cebinden cikarmayi vazife bildigi mac kartlar havada ucuyor..
quaresma'nın penaltıyla ilk golü attığı maçtır.
Besiktas in alan daraltarak trabzonspor a hakim oldugu mac.
Bjk acisindan Gol geliyorum dedi ve penaltidan golu buldu.

Trabzonspor un nafile ataklari sonucu degistirmez. 2-0 olur 1-1 olmaz.
an itibariyle julio alves giriyor quaresma çıkıyor.
ve kartal avni aker'de süzülür simsiyah bembeyaz..