bugün

an itibariyle fındıkzade dolaylarında şiddetini arttıran yağmur. gökyüzü de karardı. hadi hayırlısı.
Bostancı'ya gelmemesi için dua edilen yağış.
beylikdüzünde de etkisini gösterendir. yağ mübarek.
sıcak bir güne en iyi finaldır. hava da oldukça iyi esiyor ve pencereleri açtığında klima etkisi yaratıyor.
libadiye caddesi mevkiinde de başlayan evin içini ferahlatan yağıştır. dışarıda olana geçmiş olsun derim ama.
an itibariyle fındıkzade de serinletmektedir.
sarıyer'de havanın birden bire kararmasına sebebiyet veren yağmur. henüz yağmamıştır.
uydu yayınını kesen yağmurdur.

bütün kanallar gitti, sıra internette...
(bkz: uludağ meteoroloji birimi istanbuldan bildiriyor)
denizi kapkaraya boyamış, gökyüzünü delmiş herkesi evine barkına sokmuş yağmurdur.

ivana ataköy den bildirdi.
olacağını digitürkten öğrendiğimiz hadisedir. tebrike derim yağmaya başlamadan 10 dakika önce gitmiştir. normalde bir süre sonra geri gelirdi; yok bu sefer engelleyen başka birşeyler var sanırım. (bkz: v)
sultangazi'de tek tük ince ince düşen hoş yağış gitgide büyümeye ve hoş olmaktan çıkmıştır. resmen yağmur yağıyor be.
mutlu vatandas küçükçekemeceden bildiriyor:hızlı ve şiddetli bir yağış ama hayatı etkilemiyor.* sadece odalarımıza biraz serinlik getirdi.
bodrum katlara su girmesine neden olan yağmurdur.
yavaştan bizim lahım tıkandı, hadi hayırlısı.
bakırköyde çamaşırları ıslatan lanet olası yağmurdur.
ankara'ya da uğraması istenen yağmurdur.
başlangıcıyla digiturk ün çökmesine neden olan yağmur.
bu yaz gününde nimettir nimet. sıkı tutun kaçmasın. *
mutlu edendir. tanrı beni duymuyor sanıyordum, daha iki gün önce "yağmur yağsa, güneşin yerine" dedim lan. hemen de yağdırırmış, yerim.