bugün

fenerbahçe'nin avrupa'da yürüyüşüne zayıf rakibini ezerek devam edeceği karşılaşma. evet.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
favorim fenerbahçe. umarım bizimkiler* iyi mücadele eder.
basketbolun ön plana çıktığı ve dostluğun kazandığı bir müsabaka dilerim.
ergin hoca, göksenin köksal, melih mahmutoğlu ve dixon gibilerinin dostluğa katkı sağlamasını istiyorum.
diğerlerinden zaten şüphem yok.
avrupa liginde derbi heyecanına sahne olacak karşılaşma. başlama saati 20:45. evet.
spordan keyif almayı bilen taraftar için güzel bir derbi olacaktır. ucunda gazoz bile olsa derbi derbidir ve dişe diş geçer.
tabi ki fenerbahçe favoridir. galatasaray gününde ve şansı yanında olmazsa fenerbahçe rahat kazanacaktır.
görsel

bitir hoca bitir.
Bir Galatasaraylı olarak içimizden geçeceklerini düşündüğüm maç.
An itibari ile sigara yaktırmış olandır.
Ya sen kritik eşiktesin, galatasaray gibi son sıralarda zevkine oynayan takımdan o kadar nasıl basket yiyorsun sen o kadar basket!
Galatasaray'ın ilk periyotta 27 sayıya ulaştığı maçtır. Alıştık tabi ki. ilk periyot golden state warriors, son periyot best Balıkesir.
mutlu sonla biteceğini zannetmiyorum.
yine de mücadele beni mutlu ediyor.
Gözüm kanıyor bakamıyorum skora.
Kendinize gelin layynn.
gs son adamı çok iyi buluyor ve farkı iyi açtılar bir fbli olarak döneceğini düşünüyorum gs nin pili son periyota kalmaz.
güzel maç oluyor gerçekten. ga cok yuzdeli atti ama fener savunmayi sikacaktir. bakalim klasik gs gibi onde goturup yakalanacak mi. 34.47 son 3.30 su an
Obradoviç çıldırdı kesin sikecek.
ciddi üçlük atıyoruz, diebler ve micov çok iyiler.

nazar değmesin.
tam fener ilk yaridan donuyor derken pleiss 3 sayilik oyun ve micovun 3 lugu ile 39.53 e geldi tekrardan. gs in yuzdeleri inanilmaz ama sertlik yok fenerde.bakalim neler olacak.
ilk yarıda 53 sayı yemek bu maçta ki berbat savunmamızın özeti. Ciddiye almamışız, kafaca iyi hazırlanmamışız. Başka sebep yok.
gs geçen hafta ki tel aviv galibiyeti sonrası kendine çok güvenli oynuyor fenerbahçe şaşkın biraz galatasaray sürpriz yapabilir.
bu maçı kaybedebiliriz. sıkıntı yok. peki soruyorum size:
daha önce nerelerdeydiniz ?
Bayan baskette daha sert savunma var.
Eğer takımımı biraz tanıyorsam 3. Çeyrekte bu maçı satarlar ayrıca Fenerbahçe çok iyi geri dönüş yapabilen bir takım.
Edit: canlıdan fenere 3 veriyormş basın.
Obradovic, takıma gerekli fırçayı atıp ikinci yarıda bu maçın SAVUNMA ile kazanılacağını hatırlatacaktır.
Tribünler takım oynayınca ya da Göksenin ibnelik yapınca coşuyor. Hiçbir katkıları yok.
Bak bak euroleague boş lig diyen tüm gs taraftarı maç izliyor şu an.
ikinci yari guzel gececek, dixon goksenin kavgasi olacak bence.