bugün

Bu adam gerçekten dangalak.
Açık ve net.

Edit: elinde olmayan olağanüstü bir durumdan dolayı evde kalmak zorundalar diye maaşı mı kesilsin insanların? Siz oyuncak mı sanıyorsunuz bu işleri? Devlet vatandaşına sahip çıkacak. Çıkmalı. Bu kadar basit.
Millet aile geçindiriyor, çocuk bakıyor. Her şeyi oyun ve trollük sanıyorsunuz.
Serkan ilk kez düzgün bir şey söylemiş. Haklı kesilsin. Evet.
bu sirkan yine ne saçmalamış.
bu tweeti gören memurlar temsili.
https://youtu.be/GxIi8Q5K1GI
helal olsun lan. kedi olalı fare tuttu. hatta öğretmen maaşlarının 3/2 si kesilsin.
Sadece ezan okuduğu için 4 bin TL maaş alan imamları görmezden gelen bu kütle, hastalanınca doktora değil imama gitsin.
Ülkenin her yerinden oluk oluk yobaz fışkırıyor.
baskan bey bakanlar ve milletvekillerininde memur oldugunu dusunursek, ince ince giydirmis. harika ve zekice. ilk defa bu adami takdir ettim.

esnafin onemli bir kismi 0 atarken, bircok kisi ucretsiz izne cikarilmis yada isten atilmisken, isadamlari ve sirketler icin paketler acip duranlar bir ayda yari maas alsinlar ne olur. korona hastalarina bagislasinlar.

note: hedefinin ogretmenler oldugunu hic zannetmiyorum.
Yatarak maaş alan örtmenlerimiz sinirlenir.
Tek rakibin Nihat doğan be Serkan...
(bkz: eşeğin aklına karpuz kabuğu düşürmek)
Haklıdır.

Memurlar çalışmayacak hem de para kazanacak oh ne güzel memleket! Adama Saçmalamış, dangalak vs. Diye saydıranlar memur galiba. Memurların maaşını özel sektörden, memur olmayan halktan alınan vergiler ile ödüyor devlet. Tarlada çalışıp ödemiyor. O yüzden bu sıkıntılı dönemde başta milletvekilleri ve Bay recep olmak üzere bütün çalışmayan memurlar maaşlarının yarısını iş yapamayan, dükkanını kapatmak zorunda kalan ve bu yüzden de para kazanamayan özel sektöre vermelidir. Özel sektörde aile geçindiriyor, çocuk bakıyor. O adamlar batarsa sende sıkıntıya gireceksin memur! Unutma.
kızılay'ın üst düzey yöneticileri , diyanet, ensar, vs için bunu yazsaydı efsane derdik belki. bu biraz kolaya kaçmak olmuş. hatta o.çocukluğu diyebiliriz. bırakın bu işleri. ciddiyetten yoksun kepaze bir mizah anlayışsızlığı sadece. trollük peşinde hala bazıları. anan, baban öldüğünde ya da çocuğunun başına bir şey geldiğinde görürsün memurların parasının kesilmesinin ne demek olduğunu? kendince topluma mal olmuş amk.
Bu adam normal bir insanın iq seviyesini birim birim düşürüyor. 3 saniye maruz kalıyorsun, 3 yıllık etkileniyorsun.

Okula devam edemeyen öğrencileri cezalandırmak için yaz tatilleri boyunca araç camı silsinler diye caddeye salalım hatta serkan. O zeka seviyesi için oldukça uygun bir öneri. Hemen kullan bunu.

Bu öğretmenlerin seçimi değildi. Bir salgın var, bundan herkes etkileniyor ve öğretmenler devlet onayı ile evlerinde kalıyor. Mecburi olarak evde kalmaya zorlayıp sonra cezalandırır gibi maaşlarından kesinti yapamayız.

Eğer böyle bir yöntem geliştireceksek ev sahiplerini ayrıca cezalandıralım. Kira almasınlar. Böylece çalışamayıp evde oturan bizlerin yükü hafifler.

Beynimin yarısını masanın üzerine bırakarak önerilerimi sundum, şimdi beyninin tamamını kullanarak bunları halka aç hadi.
3/2 si verilsin, kalanı vicdana ters.
Sövsen sövülmez, dövsen dövülmez.
Cok düşünmüş mü acaba? Merak ettim bak simdi.
Hala devlet vergi alsın falan diyen var ahahaha amk. Devletin vergi almasına gerek yok. Vergiyi zaten dibine kadar alıyor, sıyırıyor. Devletin halka borcu var asıl. Sarayını satacak, Diyanet gibi iş yapmayan kurumlarının bütçesini azaltıp veya tamamen kesip virüs nedeniyle iş yapamayan özel sektöre, memur olmayan halka verecek, memurundan kesip halka verecek çünkü devlet o parayı özel sektörden, memur olmayan halktan alıyor. Özel sektör batarsa memurda kazanamaz. Gayet açık değil mi anlattığım?
ciddiye alınmaması gereken bir user. niçin ciddiye alıp beni üzüyorsunuz?
Gerekli ayar Twitter üzerinden kendisine şu şekilde verilmiştir.
görsel

Umulur ki ders alır.
Twitte geçen video da bu.
http://m.youtube.com/watch?v=eFcLgzl4znQ
Bu araçtan 3 adet 657li devlet memuru çıktı.. Birisi öldü.. Birisi belden aşşağı felç yani sakat kaldı.. Diğeri sol kolunda ömür boyu çekeceği kısıtla yaşayacak. Soran olursa yatıyorlardı dersiniz, vicdanını siktiğimin orospu çocukları..
komik desem değil, mantıklı desem hiç değil.

bu adam bunu ciddi yazdıysa gerçekten zekasında problem vardır.

sözlüğü var diye bunu belli bir zeka seviyesinde sanıyordum ama o da yokmuş.

lan mal, maaşı kesilsin dediğin memurların hiç ödemesi yok mu, onları nasıl ödeyecekler?
Tuzu kuru Serkan efendi New york'tan bildirdi. Çok biliyorsa gelsin Türkiyede yaşasın.
serkan seni oldu bitti semezdim

bundan sonra da sevmeyeceğimden eminim

ama

kedi oldun olalı ilk kez fare tuttuğunu gördüm

resmen 12 den çaktın

bu imamlar mimamlar

sürekli fedakarlıktan bahsediyorlar

görelim bakalım ülkemiz için ne kadar

fedakarlık yapacaklar.

destekliyorum

yerinde bir kampanya.
Serkanın iq seviyesi gerçekten çok düşük. Bu adama çok zeki diyenler falan vardı bi ara. 15 yıldır sözlüklerdeyim serkan kadar iq'su az olan yönetici görmedim.
korkusundan diyememiş ama, kktc'de başbakan, bakanlar ve milletvekillerinin maaşlarından yüzde 56'ya kadar kesinti ve 5 bin lira üzerindeki maaşlarda yüzde 25 kesinti yapılmaya başlandı.
amerika dan konuşursun tabii tuzun kuru it.
Serkan'ın öğretmenlere ve memurlara bir takıntısı vardır. Mesela ayrıca tersten bakarsak Kyk'da kalan öğrenciler bu ay kalmadığı halde neden yurt paralarını yatıracaktır? Biraz düşünülmesi gerekiyor.