bugün

bu sabah 05.00 sularında hal bağlantısından bayrampaşa otogarına giden, yolcularının suratına döl attırmasıyla meşhur malum otobüs firmasının aracı, aşırı süratli girdiği virajı alamayarak kaza yaptı. olayda 1 kişi ölürken birisi ağır iki kişi de yaralandı.

kaynak: http://www.ensonhaber.com...pti-1-olu-2016-09-26.html

bunların belki okuduğum 20. kaza haberi, yoruma gerek var mı?
Malum firmanın sahibi malum iktidarın en büyük yalayıcılarından. Buradan aleyhlerine bir karar çıkmasını beklemek hayal olur.
eğer malum firma ise suçlu şoför değil yolcular çıkar.
muhtemelen açıklama şu şekilde olacak
içlerinde cenabet vardı.
yine metro turizm, hiç şaşırmıyorum artık. nerede bir otobüs kazası haberi görsem kesin bunlardır diyorum ve hepte doğru çıkıyor. artık kazayı falanda geçtiler o muavin olayından sonra kendim ve çevremdeki kişiler olarak kullanmıyoruz.
umarım can kaybının artmayacağı kazadır. has turizm varken neden başka turizm firmalarını kullanırlar anlamıyorum. doğu hariç her yere gidiyor. üstelik saatini bir dakika bile geçirdiği görülmemiştir.
bu firmadan alınan her biletle herhangi bir kazada tazminat davası açamama koşulunu da otomatik imzalıyorsunuz. yani ölenler kendileri kabul edip ölüyor. peki devlet ne yapıyor? tabi ki hiç bir şey.
Şu da var ki bu firma herkesin son tercihi oluyor mecburiyetten.