bugün

21 yaşında kendi dubleks dairesine sahip olmuş bir erkek olarak hedeflerim arasındadır. araba şart.
25 yasindayim evim ve arabam var. ozel mesajlarinizi bekliyorum kizlar demenin degisik bir yolu. Yasadigi sehride soyleseydi keske en azindan diger sehirlerdeki kizlar umutlanmazdi.
ev bir başarı ama araba olmasa da olur, yaşadığınız şehire de bağlı şimdi istanbul'da genç bir adamın evi arabası olması büyük bir iş sayılır hayat oldukça pahalı.
Miras falan kalmadiysa zor gibi sanki. Ama 40 yaşına geldiğinde hâlâ bunlardan biri yoksa bi şüphe etmek gerekir doğruya doğru.
22 yaşımda sahip olduğum ikilidir sanırım 25 e kadar başka şeylerde alabilirim ötv kalkmış hazır tekne veya yat alayım en iyisi *
Zengin kocaya kaçmış erkektir.
Bende evde var arabada var ama huzur yok önemli olan huzur kardeşim Allah saglık versin olur gider.
tek işi internette sürtmek olan bireylerin sahip olamayacağı şanstır. yetenekleriniz varsa kullanın gençler. tercüman olun, yazar olun, bir şeyler yapın, içerik üretin, başarın. zor değil.
25 yaşına geldiğinde bunlara sahip olabilirsin.

Mutlu olmayı başarmak daha zor bana sorarsan.

Saygılar sunuyorum azizim...
23 yaşına geldim 15 bin lira Kyk kredi borcum var.
Nasıl aldığına bağlı olarak düşüncem değişir.
ailesinden bagimsiz olarak yapmis ise 35 ini gormeden olecek olan erkektir. ya fazla calismaktan ya kacakcilik falan yaptigindan cok yasamaz.. 22 de askerden gelmis olsan 3 senede baska turlu olmaz bu is..
19 yaşındayım evim ve arabam var. Büyük bir olay. Ben başardım ama.
bu başlığa yorum yazmayacağım.
26 yaşındayım, maaşımın yarısını krediye bağlayıp bir araba aldım. geçinemiyorum. ev işine ise girebileceğimi hiç sanmıyorum. en lüzumlu zamanda aklımı hesap kitapla dolduramam. ölümüne kira, devam.
bir de hazır ötv de kalkmışken yat alırsa tamam olacaktır.
anne baba zenginse olur.
gelecekte babadan iyi bir miras kalması muhtemel kişi. .
Aile desteği ile yada baba parası iledir kendi çalışıp kazanması ile doğal yoldan imkansız.
Oyunu bitirmiş güncelleme bekleyen erkek .
uzak durulası erkektir. ihtimal 1: baba parasını kendi parasıymış gibi anlatıyordur. ihtimal 2: 20 yaşında polis/asker olup biraz da kredi çekerek almıştır ki bunlar insanı genç yaşta en fazla yıpratan meslektir.
not: futbolcuysa veya çok dahiyane bir fikir ortaya atarak iş başardıysa (sosyal medya sitesi açmak gibi) evlenilir. tabi bu grup kaç milyonda birdir.
Ya kariyer hayatında başarılı olmuştur yada aileden miras kalmıştır.
Maddi açıdan eleştirilebilirliği ile orta segmenttir. 24 yaşındayım evim var. Araba da alabilirim ama ekstra masraf olduğunu düşünüyorum şu an için. Kendimi hiç zengin hissetmedim. Olağan, olması gereken gibi geliyor.
(bkz: babam sağolsun)
Hepsini krediyle aldıysa sittin sene borç ödeyecek olan kişidir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar