bugün

--spoiler--
ama toplum bana '' 19 - 35 yaş arasından hoşlanmazsın çünkü yaş farkı var '' diyor. millet '' her şey dış görünüş değildir '' diyor
--spoiler--
ama 20'li yaşlardaki hoşlandığın bir kız da seneler sonra 30'lu yaşlara varır. o zaman aşık olmaz mısın icardi abim. insan ölmediği müddetçe aynı yaşta kalmıyor.
mesela benim ne hissettiğim önem taşımıyor ki...
ben 19 - 29, 29' dan 35' e kadar da ancak 20' li yaşların havasını taşıyorsa, güzel kadınlardan hoşlanıyorum.
yani benim ne hissettiğim önem taşımıyor mu ? cidden, 35 üstüne baktığımda hiçbir şey hissedemiyorum, en ufak heyecan duymuyorum.
ama toplum bana '' 19 - 35 yaş arasından hoşlanmazsın çünkü yaş farkı var '' diyor. millet '' her şey dış görünüş değildir '' diyor ama gördüğüm 20 erkekten 18' i güzel kadınla çıkıyor.
ne anladım bu işten ? bu ülkede hayal kurmak bile mi insana zarar vermek zorunda ? ben bu ülkeden gitmek istiyorum, onu bile bazıları yüzünden zorlaştırdılar. en ufak mı söz hakkımız yok ya ? biz neden yaşıyoruz ki zaten ?
valla ablamın kuzeni 33 yaşında eşi 40 yaşında olması lazım. bence olabilir. dayımla yengem arasında da 11 yaş var.
Yaş farkı çok şey ifade eder. Hayata bakışınız, ilişkiden beklentiniz, değerleriniz farklıdır. Erkek olanı anlayışlı, kadın olanı toleranslı değilse bu ilişki yürümez.
olmaz işte. benim ne düşündüğüm önemli değil sonuçta. toplum kabul etmiyor ya, olmaz.
bence bu ilişkiye '' hayır '' diyen kız da neden hayır dediğini bilmiyor, ailesi öyle diyor, toplum da öyle diyor çünkü.
evet, sırf toplum yasakladığı için 20' li yaşlardaki kızlarla çıkıp yatamıyoruz çünkü onlar da açıklayamasa da yasak işte, açıklaması yok ama toplum yasaklamış.
diyecek bir şey yok. yazık...
Müge anlı'da sonuçlanacaktır.
(bkz: paris te son tango)
Şimdi olur da bakımını sadece berberde suratına pembe maske yapıştıran ortalama Türk erkeği şeklinde düşünüyorum, 5 sene sonra sen çökersin kız cillop gibi kalır baban mı derler. Bunu göze al.
olur tabi true, zaten sana her şey serbest...
Amaç 25 yaşında bir kızla birlikte olmaksa, hiç başlamasan daha iyi..

Birbirinizden hoşlandığınız için konuşuyorsanız, ortak noktalar varsa bir sorun olmaz..
hem olur hem olmaz.

bazen yaş farkını olayını abartıyoruz. lakin bu başlıktaki yaş farkı sorun olabilecek türden.

-38 yaşında erkeğin kısmen enerjisi düşmüştür,libidosu eskisi gibi değildir.yaşı oldugu için kısa zamanda çocuk yapması elzemdir. çünkü hem cocuguyla arasındaki yaş farkından hem de cocuk büyürken enerjik ve sağlıklı olmak iyidir.

-25 yaşındaki kadın ise zirve dönemine gelmiştir. güzelliği oturmuştur,cocukluktan çıkmıştır,gezmek ister,güzel zaman geçirmek ister,hemen çocuk yapmak istemez vb

ikisi uyumlu olmayabilir.
Bence olur, yapmadığım değildir.
olur mu sizce?