kızı iplemeyen erkektir. candır o. bitanedir.
erkekse öküzdür, kızsa dokunmayın vardır bir sebebi.
affet beni
Haydi gel tut ellerimi
Pişmanim çok çok pişman
Anladım sensin dünyam
Alo alo alo aşkım

susma
Alo alo alo bu aşka kıyma
alo alo alo aşkım

tövbe
Alo alo alo son kez dinle
Alo alo alo aşkım

susma
Alo alo alo bu aşka kıyma
alo alo alo aşkım

tövbe
Alo alo alo son kez dinle
Alo aşkım

Telefonum vibrasyondaydı canım
26. defa arandığında açacak sevgilidir.
genellikle "sessizde unutmuşum telefonu ya" diye cevap veren sevgilidir. yalan söyleyen sevgilidir. terk edilmeyi hak eden eski sevgilidir.
en sinir olunacak şeydir kanımca. o zaman o telefonun sende ne işi var güzelim? kullanma telefonu eger bakmayacaksan ona? nasıl sinirlenirim lan. adam yerine koymuyo musun sen beni cevap vermiyosun bakmıyosun telefonuna? kimsin lan sen kimsin? o telefona bakılacak oglum akıllı ol. zaten evhamlıyım. başına bir şey mi geldi ne oldu ne bitti öğrenmek istiyorum. hem sen haber verme üstüne telefona bakma. teallam.
(bkz: itinayla terk ediniz)
telefonu açmadığı halde 25 kes arayan inatçı sevgilinin sevgilisidir.
25 kez arayan sevgili kadar sorunlu sevgili.
ilişkinin bitmiş olup sözcüklere dökülemediği durumdur... böyle yapılarak karşı tarafın sabrının tükenerek çekip gitmesi beklenir.. zaten böyle bir gerzeği de allaha havale etmek gerekir!
ya ayrılmak için bahanesi olacak yada tam anlamıyla vurdum duymazın birisi.
cevap vermeyen sevgiliyi eleştirmeden önce 25 kere arayan sevgiliyi eleştirelim. neden 25 kere arıyorsun hayati bir meselen mi var? sevgilinle konuşmazsan bir şeyler mi kaybedeceksin? 1 kere ara uzun uzun çaldır, açarsa konuşursun açmazsa sevgilin müsait olduğu zamanda sana geri dönüş yapacaktır.

açmayan sevgiliye ise: 25 kere aramakta büyük yetenek bu yeteneği ödüllendir, 26. aramasında aç. yada en iyisi sen bu sevgilinden ayrıl, zira çok ısrar ediyor.
onu yapan bunu da yaptı (bkz: terketmek)
ya uyuyodur yada birinin altında kalan sevgilidir. anında terkedilmesi gerekmektedir.
yirmi beş kez arayan obsesiftir, bunca aramaya cevap vermeyen ya ölüdür ya da bu obsesiften sıkılmıştır.
muhtemelen birkaç saat sonra duştan çıktığında;

-aşkım ya telefon şarjdaydı bende uyuya kalmışım biliyomusun :(

diye mesaj atacak olan sevgilidir.
telefonun her çalışında müthiş bi haz yaşayan ve çalan melodiyle kalkıp oynayan sevgilidir. bir sevgiliyi bu duruma getirenler utansın.
Ayrılmayı göze almış , pes oynayan sevgili .
antrenmanda olan sevgilidir.
25 kez arayan sevgiliye cevap vermeyen sevgili=eski sevgili.
uyuyordur.
sevmiyordur. uğraşılmaya değmez.
sevgili değildir o efendim zira insan o aramış mı diye telefona dakikada elli kez bakar. artık bitmiştir zorlamasındır.
Sözde çifttir sadece gel gelelim arayanda tekrar tekrar aramışsa sorunda arayandadır. Olağan durumlardan birinde ise sabret belki işi var uyuyo veya duşta saplantı yapıp şizofrene bağlamak yersiz.

Saatler geçmiş geri dönülmemişse , ayrıl gitsin ben sana destek olucam söz yanındayım.
sevgilinin birşeyler talep etmesinden endişe eden sevgilidir...

ama bana sorarsanız bu çift sadece lafta sevgilidir..olağanüstü durumlar hariç,bu tarz bir ilişkide artık sevgi falan kalmamıştır..ve ilişkiyi sonlandırmak en doğru iştir..
Güçlü bir mazereti yok ise; 25 kere arayan sevgiliye yazık vallahi -heralde- çok sevmiştir ya da inat etmiş O telefon açılacak aga! demiştir. 25 kere aranıpta telefonu açmayan kişiye yorum dahi yok zaten.