bugün

29 da da birşey değişmiyor. belki de mutlu insanların bilip bizlerden sakladığı bir sır vardır.
Bu başlık tam da beni özetliyor ama zırlayıp ağlayacak değilim. Bir hayat stili düşünün her gün mutlu olunabilir mi ? Ya da her gün mutsuz olunabilir mi ?

Kimse size mutlu olma şansını tanımayacak, yine siz mutluluğu kovalamak için çabalayacaksınız.

Millet zihinsel engelli çocuklarını yetiştirmeye çalışıyor, 24 yaşındayım ve çok mutsuzum diyeceğim öyle mi ?

Şımarıklıktır bu.
19 yaşındayım ama mutlu değilim, gençliğimiz bir daha geri gelmeyecek ama ne saçmalıklarla uğraşmak zorunda bırakılıyoruz. Doğaldır.
mutluluk sorun çözme sürecinin ta kendisidir. sorunlarımızı çözebildiğimiz kadar mutluyuz, ve ölene kadar sorunumuz olacak. mutluluk nihai bir varış noktası değildir.
umutsuz ve mutsuz nesillerin yetismesinin tek sorumlusu devlettir.

gelecek kaygisi ve yasam mücadelesi maalesef mutluluklara gölge düsürmekte.
18 yaşındayım, inanır mısınız ben de mutlu değilim.
Degiliz çünkü şirketler için yasayan piyon gibiyiz. Ihtiyaclar , eğitim, eşyalar arttı sevgiler azaldı.
ilaçlarını aksatma, ibadet et, meditasyon yap, çalış, üret, düzenli ve agır tempoyla spor yap, iyi beslen, yeni dostlar edin, duyularına odaklanarak yaşa ve dingil insanlardan uzak dur.

iki senede üç muhteşem travmatik olayı sakin sakin sindirmiş atlatmış bir 24 tavsiyesidir.
46 yaşındayım,ülkenin gidişatı ile ilgili tediginliğim var her an bir şey olacakmış gibi nefesimi tutmalar var bende de.Bir yandan da umudumu karartmamak gibi duygu yoğunluğum var.Size diyeceğim tek şey me olursa olsun gene de umut kırıntısı kalsın içinizde.O da olmazsa ötesi ölüm gibi bir şey.Allahım sen sabır ver.
24 yaşında hangimiz mutluyduk ki?
Bence mutlu olmak beyinde bitiyor. Yani kafaya takmamakla oluyor her şey. Hayatı akışına bırak gerisi gelir zaten. Bu zor olabiliyor ama bir kavrasan bu potansiyeli inan rahatlayacaksınız.
Küçük bir itiraftır. Mutlu olmam için en acilinden 18-33 yaş arası bir kadına ihtiyacım var.
mutlulukla yaşın bir alakası olmadığından olabilir. evet.