thy euroleague 2023-24 sezonu yarı final karşılaşması. başlama saati 19.00

gergine koymanın vaktidir. başarılar fenerbahçem !
19 mayısı kutladığı için türk futbolcuyu kadro dışına bırakan panathinaikos a umarım hesabı kesecez.
finalde oynamamız muhtemel olan maçtan daha zor maçtır. panathinaikos çok atletik bir takım. monaco eşleşmesinde gördük böyle hızlı oynayan atletizmi yüksek oyuncularla kurulu takımlara karşı oynamak bir real madride bir barcelonaya ne bileyim olimpiakosa karşı falan oynamaktan çok daha zor. o yüzden bu eşleşmeyi geçersek finalde real de gelse olimpiakos da gelse şansımız yüzde 50-50 olacak. iş ki bu eşleşmeyi atlatmak. başarılar fenerbahçe.
panathinaikos'un balon patlatacağı maç.

hiç bana öyle milli duygu zırvası yapmayın, sizin olympiakos seyircileriyle kutlama yaptığınız günleri de biliyoruz.

hadi pana, salladığın her top basket olsun.

dipnot: yok neymiş 19 mayıs kutladı diye bir türk kadro dışı bırakılmışmış amk haber de bile tam olarak doğrulanamayan diyor cnn, bunlar müneccim olmuşlar. ayrıca aynı takım 19 mayıs için pontus rumlarının soykırımını anma günü paylaşımı yapmış, çok erkekse siktir olsun gitsin o takımdan.
Samet Akaydin atatürk posterini de alıp maça gidecekmiş.
19.00’da başlayacak olan final four maçı. Malum camia taraftarı bugün de baskette fener’in rakibini tutacak puhahaha. Gergin ataman’ı ve malum camia taraftarını üzerek finale çıkma yolunda başarılar diliyorum. Saras reise güvenimiz tam. Zor maç olacak. Kendrick nunn ve sloukas’ı tuttuğumuz takdirde kazanmamız işten bile değil. Yolun sonu şampiyonluk olsun.
Maç bize dönüyor gibi hadi inşallah.
Kimin kazanacağını zerre umursamıyorum artık. Sağolsun fenerbahçe fanatikleri bütün objektifliğimi öldürdüğü için umursamıyorum.
Bir basketbol maçı işte.
ergin ataman hocanın fenerbahçe'ye tersten sapladığı basketbol maçı. futbol olsun basketbol olsun tansiyonu yüksek her maçtan önce çirkeflik yaparak ortamı geren fenerbahçelilere en güzel cevabı vermiştir. kudurun, adam avrupa'nın en başarılı koçu. defalarca sizi ezdi geçti, galatasaray ve efes pilsen'i eurocup ve euroleague şampiyonu yaptı, kaç kere final four'a yükseldi. şimdi de yabancı bir takımla finale çıktı. başarıları daim olsun.

edit: avrupa şampiyonu olmuş hocamız.
(bkz: hahahahahaha)
“galatasaray ve efes pilsen'i euroleague şampiyonu yaptI” olum siz de mi tinere başladınız puhahahahaha. Gesem hayatında bir kere katıldı amk ne euroleauge şampiyonu yapmasından bahsediyorsun?

Avrupa’nın en iyi koçu demişsin, 9 şampiyonluğu ve sayısız final fourları olan avrupa’nın gelmiş geçmiş en iyi koçu olan obradovic’i unutmuşsun. Gergin atamanı kaç kere kucağa aldığını da unutmuşsun.
Pana 35 milyon euro bütçesi olan bir takım biz 19
Ama bizde sahaya akıl koyabilecek oyuncu sayısı çok daha fazla
Tarık, wilbekin, guduriç hatta pierre, biri nigel'a eşlik ederse en kötü uzatmaya gider, 2 kişi ederse 8-10 sayıyla alırız
finalde madrid i sadece biz yeneriz zaten.
kimse de tek yürek olmayı savunmasın bu maç hakkında. galatasaray' ın real madrid' e farklı yenildiği maçlardan sonra sadece benim o zamanki nickimin başlığı altında kaç tane fenerlinin dalga geçip beni tahrik etmeye çalıştığını hatırlamıyorum.
yıllarca, tüm tahriklere, alaylara rağmen objektif olmak, en azından avrupa kupalarında destek vermek için uğraştım, bir kişi bile bana destek olmadığı gibi galatasaray yenilgilerinde zil takıp göbek atmadığı kaldı.
bundan sonra rakip takımın avrupa maçlarını önemsemiyorum. çünkü biz yenilirken kahkaha atıp dalga geçiyordunuz.
Reis acimamis sifonu çekmiş.
Ne çektin ne fener yunanlilardan.

Adamlar hesabı durdu.
Ergin ataman acımamış...