bugün

Hani sınavda işe yaramayacağını bildiğin halde kağıt dolu görünsün diye lafı evirip çevirip alakalı alakasız bir sürü boş şey yazarsın yaa. Şu an tam öyle.
Ne sigortası ne jipi?
Merdan Yanardağ, Sedat Peker'in tivitlerinin farkında. Yeni tivitleri de yöneltecek inanıyorum.
Akpartinin bittiğinin resmidir.
Türk futbolu, türk basketbolu ve Türk programları sadece boşa vakit kaybıdır.
Sulo hiç bir soruya cevap vermiyor, alakasız şekilde ben söyle adamım ben böyle delikanliyim minvalinde cevap veriyor her soruya.
merdan yavaş ciğerini söküyorsun.
tahir elçiyi kim öldürdü?
Mehmet akif ersoy soru soramıyorsan kalk da bir istiklal marşı oku bari .
Öyle bir moderatör seçmişler ki adam Gak demeye korkuyor. iyi uykular Türkiye.
vanda köylüleri kim helikopterden attı?
- kutlu adalı?
- fetö cinayetleri?
- sedat peker?
- kıbrıs?
- doğan grubu baskını?
- terör?

+ benim anama sövdüler...
Tahir Elçi canlı yayında öldürüldü bu memlekette, katilleri koşarak kameralar önünde kayboldular.. yakalanan tutuklanan tek kişi yok.
"Evvel zaman içinde, kalbur saman içinde" tadında ilerliyor. (bkz: laf kalabalığı)
mehmet akif evde otursaymış daha rahat ederdi.
Sonunda gazeteciler "tamam abi de bu kadar destan yazdın, bu mevzularla ne alaka?" moduna girmek zorunda kaldılar. Adam hayat hikayesini bütün detaylarıyla anlatıyor da mevzuyla alaka kurmuyor.
Lafı sürekli dolandırıyor.
Yaptığı icraatları anlatıp duruyor.
Gündemde oldukça uzak.
Mehmet akif oturmaya gelmiş sadece dinliyr. Merdan dışında sesi çıkan yok.
ben şunu anladım bakanın KIA marka jipinin olduğu ve sigorta işini çok sevdiği. diğer iddaların hepsi havada.
Soru: Sedat Peker'in iddiaları hakkında ne diyeceksiniz?
Süleyman Soylu: Şimdi her şeyden önce biliyorsunuz dünya bir gaz bulutuydu.

--spoiler--

--spoiler--

soru: Peker AKP lehine miting yaparken iyiydi; AKP’den iltifat gördü, kendisine koruma verildi, hatta kendisine AKP’li vekiller tarafından suç işlettirildi; Metin Külünk hakkında işlem yapılacak mı?”
süleyman soylu: YANIT YOK!

--spoiler--

--spoiler--

soru; Merdan Yanardağ: “Korkut Eken, Mehmet Ağar hakkında soruşturma açacak mısınız?”

yanıt: namus, şeref, şeffaflık ile başladı “şirket jipi” ile devam etti; ve sonunda “ben bu tiplerden hoşlanmıyorum''
Süleyman Soylu'nun içişleri Bakanlığı bu gece itibarı ile fiilen sona ermiştir. Reis şu an sarayda volta atıyor deli gibi hissediyorum.
Soylu'nun Sorunun cevabına geçene kadar soruyu unuttuğumuz yayın. Hazır unutturmuşken yanıt verme zahmetine de girmiyor. Swh.
Tasma ile alakali soyleme cvp geldi mi ? Ben duymadim ?
Türk futbolu gibi kör dövüşü oluyor. Biri soru sorduktan sonra diğeri cevabı beklemeden soru soruyor. Zaten soylu ayrı bir kafada.