bugün

entry'ler (106)

askerde en çok işitilen laflar

nöbet manyağı olduğumuz için doldur boşaltta artık serenat tarzında duyduğum laflar.

-namlu bidona
-şarjör çıkar
-kurma kolunu çek bağla
-atım yatağını elle ve gözle kontrol et.
-kurma kolunu sertçe bırak
-sağ baştan sayarak tetik düşür.

-1 boş ve emniyette,2 boş ve emniyette.

-istasyonu terket

türk kızlarının diğer kızlardan farkları

inanılmaz şekilde nazlıdır.bir türk kızına sahip olmak istiyorsanız iltifatı ve ilginizi hç eksik etmemeniz lazım.oysa bir rus kadını öylemidir birbirinizden hoşlanmanız yeter gerisi teferruat.

terk etmek üzere olan sevgiliyi ikna etmek

yapılmaması gereken durumdur.daha sonra tekrar ayrılmak isteyecekir,bu sefer sizi daha çok üzecek onun için üzülmeyi,sızlaamyı göze alarak güle güle demesini bilmelisiniz.

kadınlara olan güveni sarsılmış erkek

bir kişiyi çok sevmiştir, benimsemiştir gelecekle ilgili çok güzel planlar yapmştır onun bir dediğini iki etmemiştir ama karşısındaki belli bir süre sonra sevgim bitti diyerek ayrılmak isteyip bi başına bırakmıştır.

not: bu hikayedeki mal benim.

mesaj atmak yerine direkt aramak

sms hakkı olmayıp, bedava konuşma hakkının olduğu zamanda yapılır genellikle.

başörtülüler gözümde ikinci sınıf vatandaştır

bu lafı söylyen biz halkın partisiyiz diyen bir partinin milletvekilidir.bu kişinin gözünde ikinci vatandaş olan kişiler bunu pek umursamıyordur hatta kıçıyla gülüyorlardır.
böyle açıklama yaparak alçaldığının hala farkına varamaması ironik bir durumdur.daha akıllı siyasetçilerin gündeme gelmesi dileğiyle..

5 şubat 2012 gaziantepspor galatasaray maçı

galatasarayın en az 3 farklı kazanacağı maç.

mühürledim her zerre mi sevgili gelene dek

bu sözü kim söylemiş bilmiyorum ama okuduğumda çok güzelmiş lan diyip üzerine biraz düşündüm, acaba ne demek istemiş bu kişi diye.sevgili dediği kişiyi bulana kadar yada o bunu ulana kadar kendisini diğer kişilerden soyutlamak olduğunu düşündüm yapabilirse yada yapabilmişse harbi helal olsun gece gece damardan girdi. *

sevilmediğini bile bile ayrılmayan çocuk

aralarında birşeyler yaşanmışsa belli bir süre sonra kız tarafının sevgisi bitmişse,ayrılmayan değilde ayrılamayan çocuktur.harbi sevmiştir yaşadıkları güzel günler güzel zamanlar aklından çıkamıyordur.ama zamanla bu duygular azalacak ve unutacaktır ve normale dönüp önündeki kişilere yönelecektir.

sevgilinin ayak parmağının arasını yalamak

(bkz: her insan biraz sapıktır)

bedelli askerlik yapana kızını vermeyen baba

zaman artık değişti olay artık ağırlıklı olarak maddiyata bakıyor.adamın evi,arabası ve düzgün bir işi varsa birde karateri iyi bir kişiyse askerliği ne şekilde yaptığı sorun edilecek bir taraf olmaktan çıkar.

ticaret ile memurluk arasındaki fark

memeurlukta allahtan sağlık devletten aylık sloganı işlerken, ticarette iş hem kişinin kendi becerisine kalmış hemde * * * * nasibine kalmıştır kısacası ticaretin tutarsa padişah olursun, tutmazsa orospu çocuğu olursun.

yaran facebook iletileri

kadınlar ilk başta seni sen yapan özelliklere aşık olurlar sonra bu özellikleri senden almaya calışırlar.

yaran facebook iletileri

ulan bu fuboldan iniestada ekmek yiyo bizim mustafa sarpta.

isyana gelmiş bir galatasaraylı

11üs

günün her saati full dolu olan otobüs hattı.

pentakostalizm

protestanlık içerisinde sayılan bir bir hıristiyan mezhebidir.

seçimlerde bütün partilere evet mühürünü basmak

eğer hiçbir partiyi beğenmiyorsanız oyunuzun geçerisiz sayılmasını istiyorsanız * * yapılması inanılmaz zevkli eylem.şahsım adına hiçbir partiyi desteklemeyeceğim bu seçimde böyle bir ibnelik yapmayı düşünüyorum. (bkz: neden olmasın)

20 nisan 2011 gaziantepspor beşiktaş maçı

1/1 beraberlikle sonuçlanacak maç.

çocuklar duymasın

bundan 5 sene önceki seneryolarının aynısının döndüğü dizi hiç bir farklılık yok o haluğun kalp krizi geçirme şakası bile ozamanın aynısıydı yine yedi meltem havuç ve duygu.

4 nisan 2011 mp antalyaspor galatasaray maçı

antalya'nın fazla zorlanmadan kazanacağı maç olacaktır.