Tayyip'in cumhurbaşkanı olabilmesi için ekmeleddin'i önceki seçimlerde aday gösteren kılo bakalım bu seçimlerde hangi alakasızı aday gösterecek merak ediyorum.
iyi parti chp sp ve tüm muhalif görüşlü insanların zaferi olacak inşallah.
görsel
Ülkenin yarısı siyaset bilimci,yarısı sosyal medya uzmanı,köylü olan bir kaç kişi kaldık..
Devletin Tokatını yediğinizde ayılacaksınız.
muhalefet bir an önce adaylarını belirlemeli ve ilan etmelidir.

(bkz: chp cumhurbaşkanı adayı)
akp nin % 55 le tulum çıkartacağı seçimdir. evet...

entry burada.
oy kullanmayacağım ilk seçim olacaktır.
üniversite sınavıydı seçimiydi yine benim için boktan bir yaz olacak. salak salak milliyetçilik yapacağınıza safları sıklaştırın.
ohl şartlarında seçime gidilmez. ohl şartlarında seçime diktatörler gider. Musolini hitler kenan evren vs.
Erkende olsa baskında olsa bir seçimdir. Belki de son seçimlerden biridir, baskın yada erken deyip burun kivirmayin efendim, seçin seçtirin.
Bedelli sözü veren + suriyelileri şerefsizleri gönderme sözü veren kesinlikle kazanır bunu. Ama kimsede o göt yok. Hadi selamun aleyküm.
Ne yazık ki, Atatürkçüyüm ama, ak parti’ nin önde bitirmesi Yüksek ihtimal olan seçimler. Ne zaman Ümit beslediysek bir şekilde aradan sıyrıldı bunlar. inşallah yanılırım.
yav bu ülkede niye her şey sallamasyon, ben yaptım oldu mantığıyla ilerliyor harbiden merak ediyorum. zaten bizim seçimlerimizin hiç olması gereken tarihte olduğu yok ki.

seçimleri üniversite sınavının olduğu güne koyup sonra üniversite sınavını ertelemeleri ise ayrı rezalet.
binali yıldırım'ın başbakanlık görevini sona erdirecek olmasından dolayı, kendisine izmir'e ikinci kez büyükşehir belediye başkan adayı olma imkânını sağlayacaktır. olmazsa da cumhurbaşkanı yardımcısı olur artık.
Evvel emirde hakktan Vatana millete hayırlı olmasını temenni ettiğimiz seçimdir. Deriz ki Kim layıksa o kazansın. Kim hayırlı ve iyi yönetmeye layıksa, rabbim halkın gönlüne onu ilham etsin ve onu kazandırsın. Kalpler cenabı allahın elindedir. O sonsuz kudretiyle kalpleri istediği tarafa evirir çevirir. Hikmetinden sual olunmaz. Neylerse güzel eyler.

El-aziyz-ül el-aliymül el-hakîym, el-ahad-üs-samed, el-lem yettehız el-sahibeten velâ veled, El-melik-ül cebbar, el-vahidul kahhar, el-sultan-ül azıym-ül azıym, yâ el-feriyd-ül münferiyd-ül el-vitr, ya hânnân-ü ya cenabı kibriya-ül mennan, ya deyyan-ü ya mubiyn-ül muıyn-ül ya burhan, ya bedi-ül ya fatır-üs-semavatu vel-ardu ya kâdiyru zül-celâli vel-ikram, ya erham-er-rahımiyn, ve selamün al-el mürselin ala seyyidina muhammedin sallahu aleyhi ve sellem salavatullahi ve selamuhu aleyhim ecmaıyn. Vel hamdu lillahi rabbil alemiyn.
Seçim çoktan yapıldı. Sadece tarihi 24 Haziran olarak açıklandı.
Emma Goldman'ın da dediği gibi:
"Oy vermek bir şeyleri değiştirseydi, yasaklanırdı"
akp gidecektir. daha önce bir çok kez oy vermiştim ancak çevremden aldığım intiba da çoğu kişinin gitmesi yönünde fikrinin olduğu. Zarar veriyor. Rte tanrı tribine girdi. Bende başka herkes yalan düşüncesinde.
Buna da şükür. Yarın seçim sonuçlarını açıklıyoruz ve 55%’le kazandık deselerdi kim itiraz edebilirdi.
Mâlum şahsı , başımızdan defetmemiz gereken seçimdir.
Diktatörler kazanamayacağı seçime girmez.
akp-mhp ittifakının %55 civarlarında oy alacağını tahmin ediyorum. her şey tam da bu ittifakın lehine. afrin operasayonu, 15 Temmuz mağduriyeti, basın-yayın kuruluşlarının tutumu ve en önemlisi de özellikle de ikinci turda Erdoğan'ın karşısına çıkacak sağlam bir aday zorluğu...
Türkiye Cumhuriyeti tarihinin en anlamlı Seçimi olacaktır.

Yalnız Seçimden Sonra Türkiyeyi çok büyük zorluklar bekliyor.
Pek de umurumda olmayacak seçimlerdir. Oy kullanmayacağım. Ya şu Dolar düşsün, alın gücü artsın yeter amına koyim başka bir şey istemiyorum politikacılardan. Adam akıllı yön verin lan şu ülkeye.
Herkesin gidip oyunu kullanması gereken seçim. Oy kullanmayan ülke halinden dert yanmasın. Ayrıca niye böyle apar topar merak ettiren seçimdir. Acaba önümüzde ki sene içinde bizi daha kötü şeyler mi bekliyor?
akp'nin gidiş sürecini başlatacak seçimdir.
büyük birlik partisinin kararını sabırsızlıkla bekliyoruz. inşallah memleket adına hayırlı bir karar verir bizimde oyumuz rengi belli olur.