bugün

bu ülkeden bir bok olmaz fikrim şu başlıktan sonra iyice sağlam hale geldi. her takım kendi takımı yada taraftarı çok temizmiş gibi diğer takıma laf atıyor. biri demiş kırmızı kart göstertmeye çalışacak oyuncular var diye. bunu hangi futbol takımı yapıyor bir bana söylesin. doğru yada yanlış olmasını değil var olup olmadığını soruyorum.

hakemlere laf ediliyor asıl sorunda burda zaten ufak bir hata yapsa bile hemen diğer takım taraftari muamelesi görüyor ve maçı satmış yorumu yapılıyor. sonraki maçlarda da haliyle mimleniyor.

sadece oturun uzaktan ülkedeki futbol yapısına bakın tarafsız gözle. aksamayan tek yanı tek takımı var mı ? yada ortada futbol diye bir şey onu geliştirmeye çalışan biri var mı? ülkede stat yapmakla övülünüyor oyuncu, teknik adam yetiştirmekle övünmek yerine. yani merak etmeyin siz birbirinize girin birileri cebine para doldursun.
fonovbohco bozons oyono yopmos

vah kuzum vah .

peki sizin seref yoksunu beşiktaş çok mu dürüst amk

2 yıl serefli (!) şampiyonlukta cok mu namusluydunuz lan.

penaltılar
taliscalar
quaresmalar cok mu şerefli

hele hele geçen yıl kupa maçında şenol güneşin yaptığı artislikler unutulmadı

adamin cebinden zimba teli cıktı bee..

bana kimse şerefli bjk falan demesin

yemezler beyim.
malum hakem 5'lisini gördükten sonra sonucu çok merak etmediğim karşılaşmadır. yüksek ihtimal golsüz veya 1-1 beraber biter. ama gönlümüzden geçen tabikide güzel oyunla, sakatlık-kart gibi oyuncu eksiği yaşamadan net bir galibiyet almak. son olarak;

--spoiler--
çekicez tineri, sikicez feneri
--spoiler--
bizans oyunlarını zımba şenor daha iyi bilir. bugün sokacaz, kılıf bulmaya çalışmayın.
avrupa maçında bile fenerbahçe'ye küfürlü tezahüratlarda bulunan bir takımın taraftarı gelmiş burada şereften bahsediyor. ama merak etmeyin sizin o dediğiniz "bizans" oyunlarınıza bu sefer gelmeyeceğiz. Sabır sınırlarımızı zorlamayın yeter.
tff ve mhk'nın da dahil olduğu oyunlardır. maçın hakemlerine bakılarak kolayca anlaşılabilir.

görsel
tribünden özellikle sahaya ve kulübeye yakın yerden sataşmalar ve saldırılar olacaktır.

rakip oyuncular özellikle valbuena, volkan,hasan ali,alper,şener, ekici, beşiktaştan oyuncu attırmaya çalışacaklar bakın buraya yazıyorum.

eğer beşiktaş olur da öne geçerse hemen baskı arttıracaklar öyle ki, yönetim kurulumuz ve başkanımız ile kızlarına saldırılar olabilir, orası saracoğlu. barda filmindeki maç gibi geçmesini isteyecekler. tek beklentimiz allahın adaleti.

valbuena
ekici
alper
şener
hasan ali
volkan

bu oyunculara dikkat. belki biri olmayabilir ama diğerlerinin hepsi sahada olacak.
fenerbahçe yatsın kalksın şenol hoca ya dua etsin, ellerini öpsün.

adamın 2011 de kupasını çaldılar, 2011-2012 sezonu başında tehdit ettiler ki şenol güneş kameralar karşısında bunu onayladı, geçen sene başına bozuk para attılar, güvenlik görevlileri olmasa linç edeceklerdi. adam yine sizin hakkınızda suç duyurusunda bulunmadı, örneği var fifa ya kadar giderdi iş...

şenol hoca nın onay işaretini neye yaptığı belli değil. bence küfüre yaptı ama bence, sence işte.. alt kısımda şenol hocam bizi bırakmaaaa diye tezahurat yapanlar da vardı belki onlara dedi.. savcı çağırsa onlara yaptım dese ne diyeceksiniz mesela. ama şenol hoca nın midesini bulandıran şey belli. fenerbahçe. adam olun azıcık.
fenerbahçe den futbol oyunu beklersin ama nafile.

türkiye nin en pahalı transfer bütçesiyle kurulmasına rağmen hep kunta kinta.

çıkın şerefinizle oynayın, bir kere bile olsa..

ama bizans oyunları beşiktaş ı bekliyor. her fb deplasmanında oyun yapıyorlar, bizans oyunları...

kirli oyunlardan bıktık...

yeter.....

şerefli, haysiyetli bir oyun bekliyoruz..

lütfen....

bir kez olsun düzgün oynayın...