bugün

bana bakmayın oğlum valla ben yapmadım.
tamam sabahları kalkıp denizleri, gökleri maviye boyayan, rüzgarı dellendiren benim de. bunu ben yapmadım.
Yarin havanın rüzgarlı olacağına işarettir.
hava kar topluyor diyen var, kar kesin olmasa da soğuk hava geliyor diyen var, aşırı hava kirliliği diyen var ama bence dış mihrakların oyunu.
bir yerlerde bir ejderhanın doğduğuna işarettir.

(bkz: game of thrones)

olur arada öyle kızıl sarı gri falan tırsmamak lazım hemen. 40 kişi birleşir bir şey iddia eder çağırırsınız bak fedöcü diye şikayet ederiz sizi çağırdığınız şey olursa..
görsel
görsel
istanbul semalarında gökyüzü mü ?
(bkz: Sıçtın kızılı)
(bkz: Sıçtın mavisi)
sosyal medya hesabımdan yaklaşık 40 kişiyi takip ediyorum 35 i gökyüzünü çekip atmış yapmayın be arkadaşlar .
Eşşeğin sikinden dolayı kızaran havadır. Yada gün batarken ışık atmosfer tarafından kırıldığı için halihazırda oluşturduğu kızıllık bulutlardan yansıyarak daha da belirgin hale gelmiştir. Milyarlarca yıldır olduğu gibi...
Gözlerimizin Bayram etmesine sebep olmuştur. Bu da benden;

görsel
görsel
Çengelköyden kızıl gökyüzü
Ulan nasil psikolojimiz bozulduysa gokyuzunun renginden bile felaket senaryosu kuruyoruz.

Holuvıd senaristleri gelse en az 1000 tane film cikarir su komplolardan.
kesin deprem olacak hepimiz gebericez. ay hadi keşke.
ilk defa mı parçalı bulutlu havada gün batımına denk geliyorsunuz amk?
Durun sakin ey ahali.Hemen haarp falan komplolara dalmışsınız.Aklınızı başınıza devşirin. Bu bildiğiniz basit bir doğa olayı. "Grup" deniyordu yanlış hatırlamıyorsam buna. Gün batarken durup izlemesi çok zevkli olur.Korkmayın hemen,seyrine dalın sefasını sürün