en azından ibne olmadığı için sevinebilir. ibne olsaydı bir sürü kız arkadaşı olurdu. ibne olmadığına böyle düşünerek kendini inandırabilir.
normaldir, sevdiği biri çıkmamıştır, beyinler uyuşmamıştır, cesaret edememiştir vs vs...

edit: böyle deyince çok da normal gelmedi aslında.
insan ilişkilerinde birçok hareketi çocukça olan erkektir.

birine karşı az ds olsa sorumluluk duygusunu hissetmek olgunlaştırıyor insanı.
aşk adamıdır . şıp sevdiler'den değildir. adam gibi adamdır .
Icine kapanik ve elizabeth ile seviyeli ve duzenli bir iliskisi olan cocuktur.
belki eziktir belki utangaç. ama dürüst adamdır büyük ihtimalle. kendimden biliyorum dememi beklemeyin ama; kendimden bilmiyorum benim oldu lan ama ciddi değildi.
bu adam benim...
direk f*ck buddysi olmuş erkekte olabilir.
gayet normaldir. tabi dısarıdan bakan insanlar her seyi yargılama hakkına sahip olduklarını zannettiklerinden insanlara garip gelmektedir.
bir de bu erkek ileride bizi yöneten olur ise, jinekologları bile kıskandıracak şekilde insanların testisleri ve klitoristleri ile çok alakadar olur.
yok efendim elizabethle düzenli ilişkisi vardır yok efendim ipnedir. niye lan bu adam kendi gibi birini bulamamış olamaz mı? ya da hiç aramamış belki. belki koşmamıştır kimsenin peşinden. belki kızlarla iki laf edecem diye dalmamıştır hiç bir yavşakça muhabbete. belki kimseye ihtiyacı yoktur. işin gücün genelleme olmuş, çamur at izi kalsın olmuş sözlük.
Bu işler nasip kısmet işi o sebeple olmayabilir.

Normal erkektir,

Çekingen veya üşengeçtir.
23 yaşında sevgilisi olmamış kadın kadar normaldir. resmen insanların üzerinde, sevgili bulma konusunda bir mahalle baskısı var. etrafta sevmediği, anlaşamadığı ama yalnız kalmaktan korktuğu için ayrılamayan asalaklar var, onlarla uğraşsanıza biraz.
kızlı erkekli sevişememiştir. daha çok kol kaslarını geliştirmekle meşguldür.
Eğer evlenmezsem seneye alacağım sıfat.
(bkz: şakirt)
nerden gelmiş 23 yaşına insan merak etmiyor değil.
denizin ortasında boşa kürek çekeceğine karayı görüp o zaman küreklere asılmak daha mantıklı.
23 bi şey değil bence. 33 olup hiç sevgilisi olmayanlar var aramızda.
gelecekte benimdir. daha eli yüzü düzgün kız bulamadım.
Bu gidişle bakire ölmesi muhtemel olan erkektir. Kız yokta mı arkadaşı olmuyor.