bugün

kasımpaşa bu be yenil yenilde 1-0 yenil 2-1 yenil 3 gol yenirmi götü boklu takımdan be.
bir yılmaz vural klasiği.
42 yıldır trabzonsporlu olan babamın maçtan sonra türkiyenin en o..pu çocuğu takımı budur(trabzonspor) demesine sebep olmuş maçtır.haksız mı bana sorarsan değil.kimse alınmasın isyan bayrağını çekiyoruz.
sonucunda Song, Sylva, Gökhan, Engin ve Egemen'in kadro dışı bırakıldığı maçtır.
kasımpaşa'nın hak ederek kazandığı maç olmuştur. murat erdoğan'ın 25. dakikada umut bulut'a topu kaptırıp ardından düşürünce takımının 1-0 yenik duruma düşüren penaltıya sebep olsa da 50. dakikada takımını öne geçiren golü atarak kendini affettirmiştir. ilginçtir kasımpaşa'da 2 eski trabzonspor'lu vardı. biri eski hocası yılmaz vural, diğeri de 32. dakikada 1-1'i atan emre toraman.
(bkz: sikertmek)
3-1 kasımpaşa lehine bitmiştir efendim. sabırla andre moritz in keşfedilmesini bekliyoruz.
andre moritz'in an itibari ile trabzon savunmasını sikerttiği maçtır.
trabzon yönetiminin yine her zamanki gibi saçma bir karar alıp hugo broos'un görevine son verecekleri maç olacaktır büyük ihtimalle. futbolda duygulara yer yok deriz ama ersun yanal'ınhakkını gerçekten yemişlerdi. ahı tutuyor adamın.
kasımpaşalı futbolcular trabzon da değil, trabzanda zıplıyormuş gibi oynuyor. *
andre moritz için seyrettiğim maç. kelebek gibi uçuyor, arı gibi sokuyor yahu. *
andre moritz'in döktürdüğü maçtır. seneye kesin trabzonspor'da...
kasımpaşa nın 3-1 yaptığı mücadele. maç sonu deprem olacak trabzonspor da.
kasımpaşa nın önde götürdüğü mücadele. hugo bross un işine son verecek maçtır görünen o ki.
ikinci yarısı zevkli geçmeye aday mücadeledir. yalnız bu andre moritz aynı mathias delgado ya bu kadar olmaz.

not: (zevkli olacak maç demiştim de malın biri eksilemişti. zevkli gidiyo maç .ikinci yarı başında gol geldi.)
ilk yarısı 1-1 sonuçlanmış lig mücadelesi.