tt arena da oynanacak maç. ve muhtemelen, galatasaray ın kazanacağı maç.
trabzonspor'un tarihi fark yiyebileceği maç.
bir aksilik olmazsa şayet kara oğlanımızın resital yapacağı maç.

(bkz: armindo tue na bangna)

bu sene bang bang yapıyor , yetmiyor gangbang yapıyor aslanım benim bee.
olası bir fark yeme durumunda ersun yanal'ın istifa edeceği maç olabilir.

maç sonrası düzenleme: açıkçası göt oldum. trabzonspor nasıl kapandı öyle ya..helal olsun!
Maçın taraftarından çok kanatlılar konuştuğuna göre korku dağları sarmış anlaşılan. iyi iyi.
trabzonspor" un bu sezonki formuna bakılırsa galatasaray" ın kağıt üstünde mutlak favori olduğu maç. elbette düğüm sahada çözülecek ama bu formla trabzonspor galatasaray" dan puan alırsa sürpriz olur.
Issiz kuytu koselerden donecegimiz mac.
puan cetveline sonuçlara bakar maçında telekom arenada oynanacağını düşünen cimbom fark atar der. ancak gençlerbirliği maçının ikinci yarısındaki galatasarayı ve akhisar maçının ikinci yarısındaki trabzonu düşününce bir acaba diyorum.
bir galatasaraylı olarak, trabzonun bize patlamasından korktuğum maçtır, inşallah aksilik olmaz, bir sıfır bile olsa bizim olur.
Edit: öngörüme s.çayım.
1-0 olsun bizim olsun.
Ertesi gün 11 saat ders anlatacak olmama rağmen stada gidip tüm gücümle sesimi feda edeceğim maç.

görsel
trabzonspor'un neredeyse yüzde bir bile kazanma ihtimali yok. ama iddia trabzonspor'a 5.50 oran vermiş. 15.50 falan olmalıydı.
bir trabzonsporlu olarak diyebilirim ki, bu maçı trabzonsporun değil alma ihtimali, gol atma ihtimali bile yok.
karabük'ten bir devrede 4 yedikten sonra sonucunu kestiremediğim maç.
ben bu takımın bütün şampiyonluklarını yaşadım
bu sene küme düşmesini göreceğim herhalde.
Aslanın hamsi avına çıkması diye tanımlanabilir. Cimbom galibiyetle sevindirir.
ersun yanal'ın son şansı.
tarihin en kötü trabzonspor'u sahada olacak bu maçta.
kadroları belli olan trabzonspor için ya herro ya merro maçı.

http://birduyum.com/galat...tte-canli-olarak-izleyin/
görsel

Vurduğun gol olsun hamsispor.
ilk yarı 1.5 altı oynadığım maç. umarım ilk yarı 0-0 biter.
Hamsiler bastı hahahahah 1 - 0.

Ama gol ofsayt.
böyle gol mü yenir amına koyim? semih efendi yine tam formda geldiği gibi başladı ruh gibi bi bok olmaz bu çocuktan.
trabzon'un gol attığı maç. defans yap lan trabzon ilk yarı gol yeme başka bari.
o kadar transfere, hâlâ defansta semihi, hakan baltayı, sarbiyi, chedjou'yu kullanırsan elin garibanı trabzon gelir sana evinde golünü çakar, normaldir...
Ya 1-1 ya da 2-1 bitecektir.