bugün

Galatasaray'ın orta alanda daralttıgı toplarla hiçbir zevki olmayan maç. genç oyuncular birbirinden kopuk. Hele o serdar özkan fazla kalmaz kanımca.

bu da goller: . .com/gaziantepspor-1--1-galatasaray-mac-ozeti-izle-22122010.html
menejerlerin oynamaması gereken maçtı aslında... ama camdan adamın 11'de olduğu bir takımda menecer de oynar, sümküren ayı da...
pino'nun "hönk" dedirtecek derecede güzel bir gol attığı maç. çok takdir ettim kendisini. ayrıca galatasaray özellikle ilk yarı fena oynamadı. umarım devamı gelir bu oyunun.
bir de kewell "yapma bunu! yapma bunu!" dedirtti defalarca. bu adam ne oldu da şutları bu kadar kötüleşti anlamıyorum. hadi koşamasın falan da bir tane iyi şut da mı atamaz insan?
çağlar'ın alkışlattığı, neill'ın reis dedirttiği, kewell'ın fuck off'lattığı, arda'nın yetersiz, serdar özkan'ın allah'a havale edildiği, serkan'ın kutlandığı, pino'nun @2 olduğu, aydın'ın siktir git konya'ya dedirttiği, ayhan, hakan, servet, gökhan ve aykut'un eh işte dedirttiği maçtır. ayrıca hagi çıkılabilecek en mantıklı* kadroyla çıktı ama oyuncu değişikliklerinde sınıfta kaldı. neyse bir galibiyet daha aldık mı çıkarız gruptan.
galatasarayın kupası garanti *
sadece iddiada alt oynayanları sevindirmiş olan maç.
1-1 biten maç.
ilk yarısında galatasaray'ın baskılı oynadığı ve pino'nun direkten dönen şutuyla beraber 3 tane net fırsatı harcadığı maçtır. ikinci yarıya aydın - arda ve kewell - anıl değişikliğiyle başlanırsa pino'nun forvet arkasına ve ayhan'ın sağ içe geçmesiyle sağ kanat işlemeye başlar düşünüyorum. hem böylelikle içerde hızlı bir forvetimizin olması da sağlanabilir. ayrıca ayhan - neill ikilisinden biri kırmızı kart görmeden değiştirilirse iyi olabilir.

http://this11.com/boards/1293045248378579.jpg

gibi bir dizilişten bahsediyorum.

edit: hagi'nin yine ve yeniden iyi oynayan futbolcuları teker teker çıkarıp iyi oynayan takımı baltaladığı maç olmaktadır. değişiklik yapma sen ya. allah'ın adını verdim bak.
bazıları her ne kadar egoistlik yaratıp "quaresma b*kunu yiyim" tarzı yaklaşımlarda bulunsa da pino'nun 25 metreden harika bir gol attığı maçtır.
galatasaray'ın diğer maçlara göre çok çok iyi oynadığı, mücadele ettiği karşılaşma. hadi lan bu bir başlangıç olsun. nolur lan!

bu arada orta saha da neill-hakan balta ikilisinin, diğer bezdiren * ikiliye göre çok daha iyi oynadığını belirtmek isterim.
sırf spiker ve yorumcu yüzünden sesini kısarak izlediğim maç. yahu trt kanalı, bişeyin düzgün olsun be. bütün yaptıkların amatörce amk.
spikerin gaziantepspor kalecisi için türkiye'ye gelmiş en iyi kaleci dediği maçtır. futbol izlemeye bu akşam başladığımızı varsayarsak doğru bir kanıdır.
spikerlerin maçı bırakıp yemek çesitleri saydığı maçtır.

(bkz: len noli)
evin televizyonunu bayram ettiren maçtır en son 5-1lik maçı izlemiştik evden.

(bkz: kahrolsun d smart kahrolsun digitürk)
lan o değilde hakan baltanının harry kewelle , kewellinde hakan baltaya özendiği maçtır.
fena bir kadro değildir * en azından barış yok.
Pino'nun sert ve düzgün vuruşu ile skor 1-1 oldu.

mustafa sarp ".mına koyim" pino diyerek sevinç gözyaşları döküyor.
Quaresma'nın asistinden daha iyi olmayan goldür.
6 defans * * * * * * bir defansif orta saha - ona da orta saha denirse işte- * bir adam gibi adam * bir tane yetenekli * bir tane de yetenek yoksunu * ile sahaya çıktığımız karşılaşma.

eh be hagi! bu mudur yani, yahu kupa maçı bu! insan biraz da gençlere şans verir. sanki bu kadro ile çıkıp a yeneceksin yani antep'i. hayır bu kadrodan bi cacık olacak olsa şimdiye kadar olurdu ilk yarıyı 9. sırada bitirmezdik.

bu arada pino attı 1-1 oldu. dk 12.

edit: imla.
pino bu golü attı ya, bana bu güzel futbol anını yaşattı ya, yatsın kupon sıkıntı değil.
gollü geçen müsabaka.
hagi nin değil trtnin sıçtığı maçtır.

bu güvenç kurtarı nerden buldunuz lan adam iki kelimeyi bir araya getiremiyor.
az önce süper bi gol oldu.
an itibariyle pino attı
dk.11 1-1
pino ve gol...

edit: eksilenmiş olcan aydın aramızda.