bugün

carolina herrera'nın son çıkardığı parfümdür. sexy kokusunu andırır. geride kalıcı hoş bir koku bırakır. içerisinde rom, gerdanya, misk, tonya fasulyesi ve vanilya aroması bulunmaktadır.
bunu sıkıp dışarı çıktım.otobüste yanımda oturan çocuk parfümün ne diye sordu.sırada beklerken 2-3 kız gelip sordu.arkadaşımla buluştım onlar sordu.herkesi kendine çekiyor bu koku.hastalık gibi.
son 1 aydır kullandıgım parfümüm. sıkıl dıgında başka bi güne uyandıran parfüm.
men olanının açılışında buram buram şekerli şekerli çarkıfelek meyvesi, yeşil limon, biber, ve zencefil, orta notalarıda kokuya karakteristik özelliğini veren votka, buzlu nane, cin ve taze baharat karışımı, dip notalarda ise kokunun kalıcılığını sağlayan ve kokuya daha bir derinlik ve iştah katan amber, deri ve kral ağacı notalarından oluşur.

yazın sıcağında bir en çok iki fıstan fazla sıkılırsa etrafa biraz ağır gelebilir. çok güzel bir kokudur. muadili apaçi işi one milliondan kat kat güzel kat kat sıcak, sıcacık bir kokudur.

tavsiye edilir.
ilk 2 yıl önce doğum günümde bi arkadaşımın hediyesi idi bitti bi kaç ay sonra aynısından aldım. ve ara ara kullanmaya devam ettim sürekli kullanmasam da çevremde benim kokum olarak benimsenmiş parfüm, alışkanlık oluyor.
Carolina herrera nin 212 men'inden kat ve kat daha guzel olanidir. Tatli bi kokusu var, jean paul gibi vanilyali kokulardan hoslananlar icin guzel.

Ekleme: dip notalarini pek sevmedim, fresh bi koku kaliyor.
Kör alış yaparak satın aldığım parfüm.

Bugüne kadar 50’den fazla designer parfüm kullandım. (Armani, hermes, guerlain, boss, ck vb)
Kaliteli parfümlere alışmış bir burnu etkileyemecek balon bir parfüm. Kaliteli ve pahal bir kokuyu sadece koklayarak anlayabiliyorsanız bu parfümden uzak durun. Çünkü orta düzeyde bir parfüm.
Heaa kızlardan övgü alıyor mu? Evet.
Açılışı biraz ağır, 2-3 saate kapalı mekanlar için biraz bayıyor insanları onun haricinde güzel notaları var. One million ın bir tık daha freshi denebilir. Alternatif parfüm olarak dolapta durabilir.