bugün

fenerbahçemizin, seyircisiz oynanacak olan eleme turu ikinci maçıdır.
vurduğun gol olsun kanarya.

maç sonrası edit'i : fenerbahçemizin 1 - 0 kazanarak tur atladığı maç olmuştur. tarihe not düşülsün. teşekkürler kanarya.
sow'un şov yapacağı maçtır. *
boş tribünler karşısında oynanacaktır.

takımda ruh yok, taraftar da olmayınca bu maçtan iyice korkar olduk.
'2012-2013 sezonu UEFA maçları kapsamında taraftarımızın sebep olduğu saha ve seyirci olayları nedeniyle UEFA Fenerbahçe'nin Avrupa Ligi'nde ev sahibi statüsündeki ilk maçını, Bate Borisov karşılaşmasını, seyircisiz oynamasına karar vermiştir.'

aykut kocaman'a bahane çıktı yine..
kadın ve çocuklarla değil seyircisiz oynanacaktır. hani kimin gol attığını bile bilmeyen kadınlar varken bunu bilmesi zor olur diye uyarayım dedim şimdiden.
kasıtlı olarak verilen seyircisiz oynama cezasının uygulanacağı maçtır. yine uefa yine fenerbahçe.
aykut kocaman o gün tatile çıksa fenerin rahatça kazanacağı maçtır. aykut hocam iyi bak buraya aykut kocaman > actions > go on holiday ordan kaç gün olacağını da sen seçersin.
seyircisiz oynanacak olan maçtır , ülkemizde olsaydı '' sonradan ceza kaldırıldı da '' , ah be platini hep fenerbahçeyle uğraşıyorsun sende ya.
fransa futbol federasyonu'ndan antony gautier yönetecek. gautier'in yardımcılıklarını cyril
gringore ve fredji harchay yapacak. philippe
jeanne'nin dördüncü hakem olarak görev alacağı
karşılaşmanın ilave yardımcı hakemleri ise
laurent duhamel ve olivier thual.
keşke seyircisiz yerine bilet fiyatları faiş olsa ve gelirler herhangi bir sorumluluk projesine aktarılsa aynı zamanda klüp yüklü miktarda para ödese ama taraftarsız oynanmasa dediğim maç.
aykut'a bozuk para atmak için loca'dan bilet mi alsam diye düşündüren maç. yok o kadar da değil tabi ama aykut kocaman'ın garip ve korkak taktiksel anlayışı ile trabzonspor maçında iyi bile oynasak dahi, beni korkutan bir maç bate maçı. sow ve webo ilerde olursa abartmıyorum 3 leriz. hadi bi de baroni takar 4 leriz. ama 1 gol atıp geriye çekilirsek, yine bizi kanser edebilirler.
umarım bu 3 leriz 4 lerizler götüme girmez. hadi bakalım 21 şubat'ı bekleyelim.
her ne kadar türkiye de düşman tadında rakip te olsa, siktimin euro milletinin bizden ne kadar nefret ettiğini bildiğim için bütün kalbimle fenerbahçe yi destekleyeceğim maçtır.
sonuna kadar tr.
Keşke emre belözoğlu sahada yeralabilse dediğimiz maç. Emre nin gelmesiyle fener orta sahasıda kendine geldi. Ama bu maçta emre olmadan da fener galip gelecektir.
Bate'ye koydukca, Mecidiyeköy civari inleyecektir.
geselilerin izleyip de avrupa'da nasıl futbol oynanır öğrenmesi gereken maç.

izleyin de ders alın gençler.
bate borisov şuan hazır değil bunun yanında kalite olarak fenerbahçe çok daha iyi bir takım.

aykut kocaman ve seyircisiz oyuna rağmen fenerbahçe galibiyeti bekliyorum.
25 milyon hapoel minsklinin fenerbahceyi destekleyecegi mactir.
Fenerbahçe'nin alması gereken maç. Rövanş maçı artık telafisi yok. Trabzonspor maçındaki gibi oynanırsa rahat 2-3 tane atılacak maç. Ancak oynanmazsa adam gibi veya 1 gol atıp geri çekilinirsr yediğimiz bir gol evlat acısı gibi koyacaktır.
Kısacası bu maçta herşeyden önemlisi gol yememek. illa ki atarız.
4 1 bitecek karşılaşmadır.
bir galatasaraylı, en başta bir türk olarak fenerbahçe' nin kazanıp turu geçmesini dilediğim maç. hangi cumhuriyetin vatandaşı olduğumu unutmuyor, fenerbahçe' ye başarılar diliyorum.
asalet bizde kalsın.
meireles'in cezalı olması emre'nin de statü gereği oynayamaması ile büyük ihtimalle selçuk şahin'in ilk 11 çıkacağı maç. yine 1 paket sigara içtirecek bir maç.

edit: selçuk şahin'i ilk 11 de beklerken salih'i görmek. iyi bari en azından sigarayı azaltmış olacağım.
saldır fener! maçıdır.
Fenerimin vuracagi mac.

Edit: 34. Entry sahibi olarak, 34. Dakikada gol gelirse, Kendime armagan ediyorum.

Hangi Dakikada gol olursa, o Dakikanin entrysine sahip nicke, Sukuya abanirim.
fenerbahçe'nin kazanarak hem batelileri hem de geselileri üzeceği maç.

avrupa'da futbol nasıl oynanır, kontrol nasıl sağlanırın da dersi verilecek.

avrupa'da akhisar'a karşı oynar gibi oynamaya çalışıp da rezil rüsva olup neredeyse 5'lik olanlara duyurulur.
(bkz: volkanin schalke den yedigi gol) ulan biz kimle oynadik siz kimle oynuyosunuz derler adama bu ne demek la yenersek gs ile dalga gececez. gercekten boyle bisey dusunuyosaniz fenerli arkadaslar size cok gulerim hatta katila katila gulerim.