bugün

"hiç cinsel deneyimi olmamış" derken, acaba cinsel deneyim kriterleri nelerdir diye düşündüğüm durumdur ki;
cinselliği yaşayıp, evet ben de deneyimliyim diyebilme sureci kisiden kisiye illa ki degisir.

sorun bakalım, size göre hiç cinsel deneyim yaşamamış kıza; kim bilir ne deneyimler yaşadığını iddia edicektir.
hatta kendisi hakkında bu kadar entry girildiğine şaşıracak, belkide hiç üzerine alınmayacaktır.
hakkında aferin diyenlerin olduğu kızdır. gerekçe;

"müslüman bir ülkede yaşıyordur. zÎnadan kaçınıyordur. kendisini kocasına(sankim bana hediye olsun diye yarattı tanrı bunları) saklıyordur. helal olsundur bu kıza. zÂten ortalık iyice Âhlaksızlaştı. kıyamet yakın. böyleleri de olmasa ne yaparız. keşke her kız böyle olsa."

hakkında "kimse kimsenin işine burnunu sokmasın, bu sıradan bir kızdır" şeklinde yorum yapanların bulunduğu kızdır. gerekçe;

"size mi kaldı lan milletin kaç yaşına kadar ne yapıp yapmadığı ? anca geri kafalıların savunduğu bir şey olsa gerek, bu tür kızlara helal olsun şeklinde yorumlarda bulunmak. bu sıradan bir kızdır işte. o yaşa kadar yapanı da insandır yapmayanı da, nedir yani ??"

bu ve bu tür yorumların arasında kalan kızdır.

(bkz: olaya tepeden bakmak)
(bkz: neden 21)
(bkz: bir limit olarak 21)
(bkz: genç 21 liler rahatsız)*
kendisi her haltı işleyip sıfır km yol kızla birlikte olmak isteyenlerin çok olduğu bir memlekette son derece doğal bir durumdur.

(bkz: her halti yiyen erkegin 0 km kiz istemesi)
(bkz: elalemin derdi seni mi gerdi)
bir avrupa ülkesinin"ülkemizde 15 yaşında kız yok" demesi ile beraner ironi oluşturan durum
toplumun yüklediği sorumluluğu omuzlarında taşıyan ve günah kaygısıyla ilişkiye girmemiş kızdır. *eğer her türlü ruhsal pisliği yapaı birtek bedenini bakire olarak bırakmış kız ise pekte işe yaramicak kız da diyebiliriz.
bedeninin bakire değil ruhunun bakire olması gereken kızdır.
toplumda cinseligi genelevde yasayan insanlar tarafindan kinan kisilerdir. dusunun ki cinselik deyince aklina direk genelev gelen bir toplumda kadinin cinseligine bakis nasil mide buladiricidir.
(bkz: sözlüğü haydar dümen destek hattına dönüştürmek)
(#1265569)
sözlüğün sağzına sakız olmuş kız. boğaza kaçma ihtimali unutulmamalıdır.erkek muhabbeti konularından seçmeler.
geçmiş zamanlarda ecnebi memleket filmlerinde "ama ben bakireyim" diyen kız veya erkeğe bütün arkadaşları ağzını bırakıp başka yerleriyle gülerlerdi. buna mana vermekte güçlük çekerdim. ama bir de baktım ki kendi memleketimde de işler bu hale gelmiş.
aslında bir de şöyle düşünmek lazım.

21 yaşına kadar karşısına birlikte olmayı arzulayacağı bir erkek çıkmamış ve sırf o işi yapmış olmak için gidip bir öküze vermemiş hatundur.
eğer isteyip de deneyim elde edemediyse birşey diyemeyeceğim, ancak bilerek kendini koruduysa, farklı dallarda ele alınması gereken kızdır.

işin günahsal boyutuna bakan kız hakkında yorum yapmak istemiyorum. içinde varsa da sırf tanrı korkusu yüzünden yapmıyorsa, bunun da günahtan bi farkını göremiyorum (bkz: seni allaha havale ediyorum)

kendini gerçekten sevdiğine saklayan bir kızsa bu, takdirin en büyüğünü toplar*. olayı namus sınırları içinde görmeden, tamamen duygusal yaklaşandır. insan olandır*. hissedendir. böyle bi durum sözkonusuysa, dalga geçilecek bir durum da yoktur. ***
eger amerika da yasiyorsa kesin cok cirkin bir kizdir. istemis ama yapmamistir.
cinsel deneyimden kasit eli erkek eline degmemis kiz ise, kisisel kararina saygimin sonsuz olacagi kizdir.. kime ne der, gecerim.. yok ama her boku yiyip de bir kizlik zarina zeval getirmediyse, aile baskisindan ne yapacagini sasirmis zavallicik der, acirim.. yok ama cikip kendimi evlenecegim adama sakliyorum derse, agzimi doldura doldura kufrederim, riyakarligin bu kadar pes kardesim derim, rahatlarim..
22 yaşına gelince bu kategoriden kurtulacak olan kız.
(bkz: heyo)
(bkz: dayanın az aldı)
(bkz: acı yok acı yok)
bu başlığı gördükten sonra içinden 'ne zihniyetler var' diye hariç-(ten) olmayan gazeli okuyan cinsiyettir. standardizasyonla ele kurban olmayacak kız olması ayrı bir durumdur hani. zorunluluk mu genellemeyi doğurur ya da genellememi zorunluluğu; düşünmek, ölçüp biçmek lazım...
sözlük ahalisinde çoğu kez takdir edilmesine karşın 21 bittikten sonra yiyebileceği haltlar hesaba katılmayan hatundur. * 21 den sonrasında da ilerlediği yolda devam ediliyorsa onun üstüne bir söz söylenemez.
en asil duyguların insanıdır. ve evlenilecek kız modelidir.
melektir o melek. cennette onun için köşkler saraylar yapılacaktır o derece yani. *
Evlenebilme ihtimalim %110 olan kız toplulugu.
tercihini bu yolda kullanmış kız modelidir.azınlık olması hatalı olduğunu göstermez 21 üstü yaşlarda da bu durum görülebilir.
o en özel anları yaşayacağı zamanı iyi biliyordur.