bugün

Fırtınalaaaar koparsaaaa kopsuuuuuunnn...

Fırtına koparan haber. Gülümsetti. Kahkaha attırdı. Ahahahahahaha pardon.
17-25 darbe girişimini kimin yaptırdığını ortaya koyuyor. amerikan çıkarlarına aykırı faaliyetin arkasında amerika varmış, burda gözümüzün önünde operasyon yapıyormuş adamlar.
Parallel government of the usa tarafından gerçekleştirilmiştir. Zamanında kennedy başkana suikasti düzenleyenler...Sniperla vurdunuz, zehirlediniz, yedirmeyiz!
çabuk tutuklandı dikkat edersen.
- reza kardeşim bana 10 milyon eksik göndermişsiniz
+ zafer çağlayan ben burda canımla uğraşıyorum senin derdine bak.
- tamam da güzel kardeşim. o kadar emeğimiz geçti önünü açtık, hesaplara baktım 10 milyon eksik.
+ az önce muammer güler aradı, önüme yatacaktı o da yatmıyo, iran a teslim ederlerse sallandırırlar beni, sen neyin kafasındasın?
- reis kurtarır seni merak etme.
+ neyi kurtarcak abi. ebru aradı şimdi demir atmış yalnızlığa bir hasret denizinde.
- hazar denizi mi? o değil de 10 milyon eksik benim kafa oraya takıldı.
Yeni gündemimiz belli oldu.
(bkz: sevim koş şenlik var)
Olması gerekenler o kadar uzun süredir olmuyor ki, kahkaha attım.
ilahi adalet dedirten güzel bir gelişme.
Hürriyet rıza sarrafın tutuklanması diye okuduğum haber.
(bkz: kimmiş kimmiş)
Ağzınız müsaitse bal yesin!
Iranla iade anlasmasi olmayan bir ulkede tutuklanmasi hayrina olabilir. Belki bu durum planli dahi olabilir. Iranin ezebilecegi bir ulkede olsaydi iade olabilirdi ama abd irana gunahini vermez.
Lanet olası federallerin Türkiye cari açığını kapatan bir vergi rekortmenini tutuklamasıdır.

Eyyy amerika tutuklamayi sizden öğrenecek değiliz!
havuz medyası hala daha geçmemiştir.
reza zarrab için yıllar önce bir şarkı yapılmıştı;

--spoiler--
25 yaşında yüz binlik araba,
nerden geldi bu para,
en iyisi sormaaaa.
--spoiler--

hacı sen salak mısın?
abd'yi tokatlıyorsun ve abd'ye gidiyorsun ha? ben anlamadım ki?

ayrıca beyaz futbolda hala kendisinden bahsedilmemesi de ilginç.
eyy muammer! bu saatten sonra hangi kapıya gidersin, nerelere yatarsın, kim kabul eder seni...
Sıradaki parça Ebru Gündeş'e gelsin.
"Gidiyor gönlümün efendisi"
türk gazetelerinde yarınki çıkacak olan köşe yazılarını şimdiden merak etmeme vesile olan haber. bakalım kimler neler dökülecek.
haberin şu kısmı oldukça dikkat çekicidir.

*Miami’de federal mahkemenin karşısına çıkarıldı. Savcı Bharara, Zarrab’ın işlediği iddia edilen suçların sıralandığı 21 sayfalık iddianamenin açıklanmasının ardından davayla ilgili yaptığı açıklamada “Bu sanıklar, yıllarca iran ve iranlı şirketlere yönelik yaptırımları ihlal ettiler ve dünya genelinde karapara akladılar” dedi.*

yani amerikalı savcı, özetle diyor ki :" tüm dünya adına çocuğu koydum"...ister katılın ister katılmayın.
hayatta bazen güzel şeyler de oluyor.
Önüne yatacak bakan arayışlarına başlayan adamın tutuklanmasıdır. O değilde bu adam tayyip'in kırmızı çizgisi. Savaş neyim açmasa abdye.
ak- it lerin bir şey yazamadığı ama eksilemekle güldürdükleri başlıktır.
sayesinde şu kara günlerde yüzümüz biraz gülmüş, içimizin yağları erimistir. şimdi önüne yatanlar düşünsün. aboow şimdi her kanalda sincap suratlı karısı ağlar durur.cekilmez.
Saat filan hediye eder de yırtar mı acaba?
Eyyyyy FBI akıllı ol o bizim milli damadımız.
olan yine bize olacak amk daha fena şeyler yaşanacak buralarda... taşlar yerinden oynadı peki kimlerin üzerine düşecek? Yine bize... yine bize...
"Türkiye 'nin büyümesinden rahatsız olan bir grup çapulcunun gerçekleştirdiği olaydır ancak bizler yine havaalanı yapıcam, üçüncü köprüyü bitiricez. Duble duble yollar yapmamıza engel olamayacaklar. Ayrıca bir zamanlar taksimdeki üç beş ağaç için olay çıkaran, kaos yaratmaya çalışan güruh bugün aynı şeyleri artvin'de yapmaya çalışıyor. Ayrıca çınar seferberliği ilan ediyorum."
Gibi gibi gibi cümleler sarf edenlerin bu olay karşısında neler söyleyeceği merakla beklenmektedir. Kim derdi ki reza bunların sonunun başlangıcı olacak.

Edit; lan kabusla uyandım fırladım yataktan meğerse bir hayra uyanmışım.
Sevindirici bir haber. Herkes layığını buluyor.
güncel Önemli Başlıklar