bugün

temizlik açısından doğru yapandır.

(bkz: galaksi çağı)
Hortum mu sokaydi ya..?
23. yuzyil teknolojisini 21. yuzyilda kullanan insandir... Temizdir efendim...

Hatta isi ileri goturup japon teknolojisi kullananlar, olerindeki kumanda menusuyle, suyun tazzigini, isisini ayarlayip icine sabun ekleyebilir, yonun degistirerek gotun icini cilalar. Isi bitincede arkadan sicak buhar ufleterek, guzelce kurutur... eller de hic isin icine girmez...

(bkz: 21 yy da hala elini gotune sokan kisi)
öyle ya kola ile yıkamalıdır.. asitli asitli..
"sendeki göt 100 derecelik suda 24 saat bekletilse de bakteriler ölmez" dememe sebep olan fikir ucubesi.
götündeki kıllara yapışmış bok parçaları istemeyen insandır. 21 inci yüzyılda hala götünde kıl olması tartışmaya açıktır.
21. yy da hala ağzından necaset saçabilen mahlukları gösteren serzeniş.
kesinlikle hasta olması muhtemel insandır. sol elini kullanır ve işini bitirdikten sonra sol elindeki kokuyu giderebilse bile bakterileri gidermesi çok zordur. o insan yemek yer, insanlarla tokalaşır...
(bkz: taharet alıyorsan sarılalım)
(bkz: suyun temizlik kaidesi)
(bkz: altın suyu vardı da biz mi yıkamadık)
götünü sabulayanlara nispeten kirli insanlardır sabunlamakla kalmaz birde nenlendirici kreminide sürmeyi ihmal etmez gelgelelim burda kimse kimsenin götüne karışamaz herkes kendi götünden mesul.
yurt dışında bulamayacağınız insan türüdür.

(bkz: taharet musluğu olmayan klozet)
Normal insandır, öcü değildir, bunda şaşırılacak bir durum yoktur.

http://multeka.com/ali-er...zlik-nasil-yapilir-2.html

Yok ben okuyarak anlamam illa doktor söylemesi gerek dini işlerle işim olmaz diyen şahsiyetler doktorun tavsiyelerini alttaki videodan dinleyebilirler

http://www.uzmantv.com/tu...-penis-nasil-temizlenmeli

(bkz: nicki ni değiştirmesi gereken yazar)
günümüzde sıçmaya üşenenlerin yanında kıçını suyla yıkayan insan mı? çok değerlidir. hatta ve hatta antikadır.
bu konuda okan bayülgenin sözü çok yerinde
"onun kıçı çok temiz ama eli pis".
kendsi tek kelimeyle görgüsüzdür insan sütle yıkar kıçını hangi yüzyılda yaşıyoruz canım.
(bkz: 21 yüzyılda kıçını hala parayla silmeyen insan)
(bkz: biz nitrojenle yıkıyoz kardeş)
belkide musluktan çıkan suya iyi nişan alıp elini bile sürmeden kıçını yıkayan insandır. öyle ki suyla yıkadıktan sonra ıslak mendille siler ve daha sonra bir güzel pudralar. (bkz: ooh mis)
(bkz: 21 yüzyılda kalçaya kıç diyen insan)
(bkz: memleket meselesi olarak göt)
(bkz: iğrençsiniz ibneler)

ben iğrenmedim ama yazayım dedim genede.
neyse efenim konuya dönecek olursa çok zararlı bir eylemdir bu, patojen mikroorganizmaların ele bulaşması demek zaten çok büyük ihtimalle hastalığın oluşacağı ve bulaşacağı demektir...
uçak kanadı mısalı alkolle yıkamak da bu kış ıçın alternatıfler arasındadır.
(bkz: soğuktan götü donmak)
21. yüzyılda * götü boklulara maskara olan insandır. muhtemelen hatunların bilmem neresini yalayanların dilinin hijyeniyle alakadar olmayan bir vatandaştır.

(bkz: %10 luk kloraklı su ile gargara yapmak)
arada bir tuvalet musluğunun ucuna poposunu değdirip fantezi yapmaktadır. (bkz: hayata dair iç burkan detaylar)