bugün

Uefa Avrupa konferans ligi grup maçı

21 Eylül Perşembe...
3'ten fazla yemesek bari.
nedense 3 yiyeceğimize dair genel bir kanı var...
bu sefer sürpriz olabilir ms 2 gibi. Trabzon maçı yanıltmasın.
ilk yarıda club brugge daha atak, daha çok Beşiktaş yarı sahasına gelen taraftı.

Demir ege 3 adet top kaybetti ikisi az kalsın kaleci ile karşı karşıya pozisyon oluyordu.

Rashica ve aboubakar'ı iyi kullanamadık.

Muleka solda iyi bir performans gösterdi. Rosier ve Bailly ile birlikte ilk yarının en iyi oyuncularından biriydi.

Bailly hatasız oynadı.

Amartey bir hata yaptı ki az kalsın gol oluyordu.

Masuaku yetersizdi. Demir ege de öyle.

ikinci yarıda Gedson fernandes, Rashica, Muleka ve aboubakar'ın şapkadan tavşan çıkarmasını bekleyeceğiz.

Bakalım çıkarabilecekler mi?
Brugge'un dünyaları kaçırdığı maç, az önce 1-0 oldu. Bjk kalesini Allah korudu valla, şu an 6-0, 7-0dı. Ben bunu yazarken direkten döndü yine. 3 top direk bugün galiba. Çok büyük fark kaçtı. Bjk ezildi. Şenola yazar.

Edit: ve cenk attı 1-1 oldu. Gol öncesi faul var ama golü verdi hakem. Futbol böyle bir şey işte. Adamlar dünyaları kaçırdı maç 1-1 ahahaha.
2 direkten dönen top, thiago'nun kale çizgisinden vurduğu ve auta giden pozisyonla maçın hakkı club brugge'ündü.

Şenol hoca yapacağını yaptı ve son 5 dakikada 3 oyuncu değiştirdi. Necip savunmaya güven sağladı, cenk de golü attı. Aboubakar'ın mükemmel ve hızlı asisti de es geçilmemeli.

Beşiktaş genel olarak rezalet oynadı.

Maç boyunca Sadece 2 dakika Beşiktaş gibi oynadı onda da golü buldu.

Mert günok'a da hakkını verelim. Zor toplar çıkardı ve bence maçın yıldızı cenkle beraber oydu.

Grupta en zor maçımız brugge deplasmanıydı. Buradan 1 puan çıkarmamız bizim için büyük bir avantaj. Biz bu gruptan çıkarız.
ne yaşadık lan biz? neyse hemen cebe 1 puanı koyup bu geceyi unutuyoruz...
Üzüntüden maçı kapattım iki dakika sonra gol atmışız.
Nasıl bir takım tutuyorum yarabbi..
Ulke puani yine dip yapmaya basladi.

Fener de olmasa avrupa'ya takim gonderemeyecegiz amk.
görsel
adamların bizi dinlene dinlene dövdüğü dünyaları kaçırdığı, bir şekilde 1-1'e getirdiğimiz maç. türk hakemlerinin mutlaka izlemesi gereken bir gol kararını da içermektedir. attığımız golden önce faul olmamasına rağmen durumu abartıp kanayan burnunu hakeme gösteren bir rakip oyuncu ile golü iptal etmeyen bir hakem içerir.

bizim ligde burnunun kanadığını gösterdiğinde anında iptal ederlerdi o golü, birbirimizi kandırmayalım.
beşiktaş golü yer yemez sinirimden hemen kapattım televizyonu. sinirlenmemin tek sebebi gol yeme şeklimizeydi.. yoksa gol atılır da yenir de.
türkiye'nin avrupa ligindeki en şanslı maçı olabilir. adamlar dünyayı kaçırdı.
--spoiler--
türkiye'nin avrupa ligindeki en şanslı maçı olabilir.
--spoiler--

şu maç serde dururken hiçbir takım rıza çalımbay denizlispor'u kadar şanslı sayılamaz.
(bkz: 12 aralık 2002 olympique lyon denizlispor maçı)
Tarihi farktan kurtulduk.iyiki şampiyonlar ligine gitmemisiz , kevgire dönerdik.