bugün

sadece bana mı oldu diye merak ettiği maaş kesintisidir. zira daha önceleri entry başına 10 tl, alınan artı oy ve eksi oy başına 5'er tl nin yekunu maaşı oluşturup, istatistiğe giren her entry için de prim veriliyordu. bu hafta yaklaşık 40 entry girmişim. aldığım oylarla beraber maaşımın 800 lira civarı olması gerekiyordu. artı olarak bu hafta istatistiklerde de derece yaptım. 1000 lirayı geçmesi gereken paramı 423 lira olarak yatırmışlar. bir derdim vardan da sonuç alamadım. zaten 3 kuruş para alıyoruz şurda onu da kesiyor moderatörler!!!
kişisel bir kesintidir. şahsımda yaşanmamış net olarak 1158 lira maaşımı almışımdır. agi dahil.
ücretimde herangibi kesinti olmamıştır. zall tam takır yatırmıştır. kesinti olanların şahsi olayıdır.
ben maaşla çalışan yazarlardan olmadığım için beni ilgilendirmeyen bir konudur zira karın tokluğuna çalışan bir yazarım.
müessesenin halledeceğini temin ettiği bukartımın vizelenmesi işi de sekteye uğramıştır, ufukta grev gözükmektedir.
ordinaryus olduğum için 2835 tl yatan maaştır. kesinti yoktur.
zall'ın bir an önce açıklama yapması gereken ve ekonomiyi sallayacak olan kesintidir.

-sıkıntı yok teğet geçti arkadaşlar, hatta %232 büyüdük.
biz para vermiyor muyduk?
bana öyle demişlerdi.
geçen ay tatil için aldığım avansın hepsini birden kesmişler. hayır bunu biz july4th ile konuşmuştuk. aylara bölerek taksit taksit kesecekti.

kardeşim ben 1700 lira ile bir ay nasıl geçineyim?
batı'daki yazarlardan yapılan kesintidir. benden de yapmışlar. kuşa döndürmüşler maaşımı. doğudaki yazarlar terör ve şark hizmeti sebebiyle maaş kesintisi yaşamıyorlar.
Sözlükteki bir kızın zall ile sevişmesi sonrası meydana gelen hadisedir. Piiii karıya kıza yedirdin paraları. O değilde şu kız kimse gelişmelerden haber versen de biz de iki tırmıklasak.
moderatösyön bizö yordim etsin. hiç degise bi kari vörsin. allamö 2 gündir tık yohtir. bi el atsin. olmii bölee.
rosava'dan açıklama beklenen konu. hani ekonomi çok iyiydi lan?
salca ya harçlık için yapılan 150 liralık kesintiyle 2850 tlye gerilemiştir.
kıyametin bugün kopacağını kanıtlayan olaylardan biridir. benim maaşım da eksik yattı.
bankamatiğin başında dumura uğramama neden olan, "ulan bu ne amk. devamsızlığımda yok niye kestiler 296 tl mi" diye atarlanmama neden olan durumdur. kesinti sonrası elimde kalan asgari geçim indirimi ile net 1.900 tl. geçin geçinebilirsen.
bişey sorucam yemek listesi yayınlandı mı?
(bkz: zall ın sigortayı asgari ücretten yatırması)
Bana burs veriyor zall. Ayda 200tl allahın cimrisi daha neyini kesecek.
anlaştığımız gibi net 6500 yatmış. bu ülkede bir benimbabamdukmus kolay yetişmiyor nitekim.

herkesi vurmayan kesintilerdir.
bana yazmamam için verdikleri 4500 pound kesintisiz yattı.
3000 lira olan maaşım 3500 lira olarak yatmış. beklediğim zam geldi sonunda.
sözlük idol olduğum için 2750 net maaşım var ve şuan elimde 50likler. sorun yok yani *
bazı eziklere kapak olmuş kesintidir.
' var mıydı da kesildi ? ' sorusunu yöneltme sebebidir. zall maaş bağlasın hepimize.
rosava nın hala açıklamadığı durum.