bugün

Topuktan bahsediyordur. içiniz fesat ibneler.
Fore kazık: Zeminin bir delgi makinesi yardımı ile (hidrolik ya da mekanik) kazıldıktan sonra donatısının yerleştilip betonlanması ile oluşan kazıklardır. Çapları 65cm ile başlayıp 150 cm’lere kadar çıkabilmektedir.
hayatında topuklu ayakkabı giymiş kızla karşılaşmamış yazar serzenişleri.
Ahaha iyi güldürmüştür. Fakat güldüren tiviti degil yanıtlarıdır.
Bu kızı bir şehre ve ideolojiye mal edenler, Işid'in müslüman oldugunu kabul etmezler. Ülkenin cahil kesimini kendilerinden saymazlar.
Çok büyük bir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermiş kızdır. Aslında kendisi orda 21 santimlik bir topuktan bahsetmektedir.
kısaca "motor" diye tabir edebileceğimiz rezil, aşağılık bir canlıdır bu kimse.

izmir, ankara, istanbul harici bir yerde olsaydı gerçekten şaşırırdım.

orospuluk konusunda izmir'i geçebilir mi diğer iller şüphedeyim.
Aralıksızsa tebrik etmeli. 5 saat ne demek.
vallahi yarım yarım yarmıştır tweeti.
piyango bileti almadan büyük ikramiye kazanmıştır.
kulakların uğuldamasından yola çıkarak topuklu ayakkabılarıyla konserde 5 saat zıplayan birisi olduğuna kanaat getirebildim.

edit: öte yandan 5 saatlik seksin dünya üzerindeki herhangi bir toplumda normal tepki alacağı zamanın geleceğini düşünmüyorum.
seks bu toplumda ne zaman normal bir algı şeklini alacak merak ediyorum. ve de izmirli kızların motor damgası yemesi de ayrı bir ayar durumu. topuklu puntolarını bilen kaç kişi vardır sorgulama şeysinde değilim ancak memleketin hakkaten boku çıkmış amk.
bulmuş 21 cm zıplamış, şimdi bütün 21 cm penisi olmayanlar bir kızı kucağında zıplatamayanlar sağlam sex hayatı olmayan bütün kadın ve erkekler bu kızı eleştirecek, oysa ki ne kadar hoş bir tivit atmış.
kondüsyon tutan kızdır.
eskiden cadı ilan edip linç ediyorlardı, şimdi orospu ilan edip linç ediyorlar.
Cehalet yine aynı cehalet.
yobazlık yine aynı yobazlık.
seks algısından kendine eğlence çıkartanlara da sarf ettiği sözleri içinde çıkması olasıdır ki içini yansıtır.
Sözlükte açık kimlik bilgileri verilerek kişiliğe yapılmış bir hakarettir. Mizah yapayım derken yaraklara gelmenin açık bir örneği. Neymiş geyik yapıp eklenecekmişiz. Vicdana bak hele. Klasik olacak ama bir dahakine kız kuzeninin, kardeşinin, sevgilinin açık twitter adresini verirsen daha bir eğleniriz. Yabancıya gitmez hem.

Bütün ülkece liseliyiz amına koyim. Beden olgun meyve, beyin ergen. Şekilsiz ve ölçüsüz.

Aramızda avukatlar varsa bu başlığı açan arkadaşı biraz güldürsün. Daha komik olur.
keşke cümle arasına bi "topuklu" sıkıştırsaymış denilesi kızdır.
bu iste ustalaşmış kızdır.
Kız topukludan bahsetmeyince gençler de afrikalı y..ğı anlamış.
SONUNDA UYANMIŞ VE tweeti silmiştir.
https://www.visplash.com/...nde-5-saat-ziplamak-icnuj
görsel
o kadar sondaj yaptıysa amında petrol veya doğal gaz olduğuna inanan kızdır.
21 cm topuklu ayakkabı üzerinde zıpladığını öne süren kızdır. hanımlara sorum şu, 21 cm topuklu ayakkabı olur mu?